Avaleht Toode AS Balbiino toob müügile Vana Tallinna pulgajäätise
AS Balbiino toob müügile Vana Tallinna pulgajäätise

AS Balbiino toob müügile Vana Tallinna pulgajäätise

JGR023 BalbiinoClassic_VT_mockSuurim kodumaine jäätisetootja AS Balbiino toob Classic koorejäätiste seerias müügile Vana Tallinna pulgajäätise, sidrunikreemiga vanilli pulgajäätise ja pähklikreemi pulgajäätise. Lisaks pakub Balbiino sellest hooajast ka rabarberi-koorejäätist vahvlikoonuses.

„Nii Vana Tallinna pulgajäätis kui ka Balbiino Classic pulgajäätised pakuvad jäätisesõpradele ja -gurmaanidele tõeliselt luksuslikku maitseelamust, mille meie jäätisemeistrid on saavutanud ainult kõige kvaliteetsemat toorainet kasutades. Meie vahvlikoonuste laia valikusse lisandus rabarberi koorejäätis, mis vastab ka hapukamaid maitseid eelistavate jäätisesõprade ootustele. Täiustasime koorejäätiste koostist, tänu millele on koorejäätised veelgi kreemjama konsistentsiga,“ ütles AS Balbiino juhataja Kaido Salurand.

JGR025 BalbiinoClassic_Pähkli_mockVana Tallinna likööriga kohvi-koorejäätis on kaetud krõbeda tumeda šokolaadiga. Sarapuupähkli tükkidega pähklikreemi-koorejäätis on Belgia piimašokolaadis ja sidrunikreemiga vanilli-koorejäätis on kaetud valge Belgia šokolaadiga. Kõik Balbiino Classic jäätised on valmistatud värskest kodumaisest koorest ning need ei sisalda transrasvu, säilitusaineid ega sünteetilisi värvaineid.

JGR024 BalbiinoClassic_Sidruni_mock

koorekoonus_rabarberi