Avaleht Toode DISAINIAUHIND! Nutikas veiniklaaside korv tõi Electroluxile maineka disainiauhinna
DISAINIAUHIND! Nutikas veiniklaaside korv tõi Electroluxile maineka disainiauhinna
Toode
0

DISAINIAUHIND! Nutikas veiniklaaside korv tõi Electroluxile maineka disainiauhinna

0

PSEEDW150F000028Electroluxi uuenduslik nõudepesumasina veiniklaaside korv, millega saab korraga pesta kaheksat klaasi ja mille saab hoiulepanekuks mugavalt kompaktseks muuta, pärjati maineka iF tootedisaini auhinnaga.

Electrolux Eesti müügijuhi Margus Peetrise sõnul on seesugune korv küll lihtne, kuid äärmiselt nutikas vahend, mis lahendab tarbijatel tihti esineva probleemi. „Kuulen sagedasti klientidelt, et nõudepesumasinas ei ole veiniklaasidele piisavalt ruumi või ei ole head, turvalist kohta. See on sagedane probleem just pisut vanemate masinate puhul.

PSEEDW150F000024

Veiniklaasidele mõeldud korv lahendab selle mure – see hoiab klaase kindlalt ja turvaliselt paigas ning mahutab tervelt kaheksa klaasi. Painduvad hoidikud sobituvad mitmesuguse kuju ja suurusega klaasidega. Korv on universaalne ja sobib kõikide 60- ja 45-sentimeetri laiuste nõudepesumasinatega,“ lisas Peetris.

PSEEDW150F000023

Ka 2014. aastal läbiviidud Electroluxi uuring* näitas Peetrise sõnul, et 83% nõudepesumasinaomanikest soovib, et klaasid oleksid pesemise ajal paremini kaitstud. „Kuigi 82% nõudepesumasinaomanikest on oma nõudepesumasinaga keskmiselt kuni väga rahul, peseb 48% kasutajatest siiski oma veiniklaase käsitsi, kuna pelgavad, et need võivad masinas katki minna. Electroluxi veiniklaaside korv pakub sellele olukorrale lahenduse,“ sõnas Peetris.

PSEEDW160P363001

Nõudepesumasina veiniklaaside korv on müügil Electroluxi suuremate edasimüüjate ning hoolduspartnerite juures.

PSEEDW160F363001

mm