Avaleht Majandus Fotod! Urmas Sõõrumaa esitles Skyline Residence sarikapeol Tallinna parimat vaadet
Fotod! Urmas Sõõrumaa esitles Skyline Residence sarikapeol Tallinna parimat vaadet

Fotod! Urmas Sõõrumaa esitles Skyline Residence sarikapeol Tallinna parimat vaadet

Foto: Andrei Ozdoba
Foto: Andrei Ozdoba

U.S. Invest AS on Kadrioru piiril püsti saanud oma esimese kolmest tornelamust, nimega Skyline Residence, mille erakordset vanalinna- ja merevaadet värske ehitise sarikapeol presenteeriti.

Rotermann City ja turvaäri kaudu tuntud ettevõtja Urmas Sõõrumaa sõnul on kolme aasta vältel kerkivad 13-kordsed tornid oma unikaalsuses huvipakkuvad paljudele. Seda kinnitab ka asjaolu, et 2/3 oktoobris valmivast majast on välja ostetud. “Korteriostjate hulk ei ole vähenenud, vastupidi – vaid suurenenud,” nentis Sõõrumaa.

“Skyline Residence asub geograafiliselt heas kohas – Kadrioru pargi, südalinna ja Ülemiste vahetus läheduses,“ ütles Sõõrumaa ja lisas: „Isegi tipptunnil saab lennujaama vajadusel jala.“ Oma nimele väärilist taevavaadet saavad nautida kõik korterid, elutoast, kui ka ca. 10 m2 suuruselt rõdult. Sarikapidu peeti küll 9. korrusel, aga piisavalt kõrgel, et tulevikumaitse kätte saada. Sõõrumaa oli ehitusjärgu ja vaatega rahul ning lubas kõrgemalt veelgi paremat silmailu. Kolme hoone ühiseks kasutamiseks rajatakse ka 2. korrusele privaatse haljastusega laste mänguväljak, mis teeb sellest ideaalse kodu eelkõige peredele. Eesmärk on soodustada tervislikke ja eluterveid eluviise, pakkudes oma asukohaga ka mugavat lähedust parkidele ja muule.

Oktoobriks valmiv Skyline Residence esimene torn on üks kolmest. Igaühes neist on 47 suurte rõdude ja avara planeeringuga korterit ning esimesel korrusel äripinnad. Parkimine on lahendatud maa-aluse ning esimese korruse mahus. Elegantsete tornmajade kõrgus saab olema 78 meetrit merepinnast ja igal korrusel on neli korterit – kaks 2-toalist ja kaks 4-toalist. Väiksemat neljatoalist korterit on võimalik muuta avaraks 3-toaliseks korteriks.

Vaata galeriid!
Fotod: Andrei Ozdoba