Avaleht Majandus ILUS! Kristiine keskus teeb naistepäeval iga õrnema soo esindajale kingituse
ILUS! Kristiine keskus teeb naistepäeval iga õrnema soo esindajale kingituse

ILUS! Kristiine keskus teeb naistepäeval iga õrnema soo esindajale kingituse

Roos

8. märtsil rõõmustab Kristiine keskus kõiki naissoost külastajaid romantilise kingitusega – iga keskusesse sisenev daam saab naistepäeva puhul kingituseks kauni punase roosi.

“Varume selle erilise päeva puhul tuhandeid roose, et iga Kristiine keskust külastav naisterahvas võiks tunda ennast sel päeval erilisena,” rääkis Kristiine kampaania projektijuht Triin Mustjõgi, kelle sõnul loodab keskus päeva jooksul rõõmustada ühtekokku enam kui 15 000 naist.

Lisaks rooside jagamisele toimub 8. märtsil Kristiines ka loosimäng, milles võivad osaleda kõik päeva jooksul keskust külastavad naised. Iga kingitud roosi küljes on kaart, mille saab lille küljest eemaldada, et sinna oma nimi kirjutada ja keskuse kaart uste juures asuvatesse loosikastidesse poetada. Igal täistunnil alates 10.00-st kuni 22.00-ni loositakse välja üks õnnelik, kes võidab Kristiine keskuse 100-eurose kinkekaardi – ühtekokku saab 100-eurose kinkekaardi 11 naist.

Kampaania projektijuhi sõnul on kõigi naissoost külastajate taoline premeerimine naistepäeva puhul küll erakordne, aga samas igati loomulik ettevõtmine.

„Pole ju sugugi saladus, et rõivaid, kodutarbeid ja igapäevaseid toidukaupu soetavad naisterahvad moodustavad meie keskuse ostlejatest valdava enamuse. Seetõttu soovime naistepäeval oma naisklientide ees eriti sügava tänukummarduse teha ning seista hea selle eest, et ükski meie keskust külastav daam ei jääks sel päeval tähelepanuta,“ rääkis Mustjõgi.