Avaleht Toode KEEFIRISAI! Keefirisai on loodud terviseteadlikule tarbijale
KEEFIRISAI! Keefirisai on loodud terviseteadlikule tarbijale

KEEFIRISAI! Keefirisai on loodud terviseteadlikule tarbijale

Keefirisai_FazerFazer Finest tootesarja lisandus uudne magusa maitsega sai, mis on valmistatud keefiriga ja mida on rikastatud kaltsiumiga.

Fazer Eesti müügidirektori Vladimir Sapožnini sõnul loodi Keefirisai eesmärgiga pakkuda tarbijatele pisut erilisemat versiooni traditsioonilisest valgest saiast. „Valge saia olulisus pole meie köögikultuuris kuhugi kadunud, kuid terviseteadlikud tarbijad otsivad siiski ennekõike tooteid, mille puhul oleks toote mõju tervisele ja hea maitse rangemas tasakaalus. Meil on hea meel, et Fazeri tootevalikusse on lisandunud just selline toode – aeglaselt küpsenud keefiritaignast valge sai, mida on suurema lisandväärtuse saavutamiseks rikastatud kaltsiumiga,“ sõnas Sapožnin.

Keefiri peetakse üheks tervislikumaks toiduaineks, mis lisaks sellele, et soodustab seedimist ja parandab ainevahetust, on ka hea valguallikas ja sealjuures madala kalorisisaldusega. Keefirisai sobib tänu oma magusamale mekile ideaalselt moosisaiaks, aga on igati hea alus ka traditsioonilistele soolaste võileivakatetele.

„Keefirisai maitseb väga hästi ka lihtsalt juustu ja tomatiga süües. Maiasmokkadel soovitan proovida Finest keefirisaia näiteks kohupiima ja värskete marjadega,“ jagas Sapožnin nippe. Tänu keefirile on saial mõnusalt pehme tekstuur, mille erilisus ei jää tema sõnul tõelisele gurmaanile märkamatuks.