Avaleht Majandus Lastesõbralikus poekeskkonnas! Prismas saavad lapsed nüüd tasuta karusselliga sõita
Lastesõbralikus poekeskkonnas! Prismas saavad lapsed nüüd tasuta karusselliga sõita

Lastesõbralikus poekeskkonnas! Prismas saavad lapsed nüüd tasuta karusselliga sõita

Prisma peremarketites Tallinnas, Tartus ja Narvas on lastel võimalik poekülastuse ajal tasuta karusselliga sõita. Kauplus jätkab sellega lastesõbraliku poekeskkonna loomist.

Suurt populaarsust kogunud lastekassade ja tasuta jagatavate puuviljade kõrval on Prismades nüüdsest võimalik lastel ka karusselliga sõita.

„Selleks, et lastel poes oleks huvitav, oleme kõikidesse Prisma kauplustesse paigaldanud tasuta lastekarussellid, kus saab vahepeal väikese sõidu teha ning seejärel oma ostude tegemisega edasi minna,“ sõnab Prisma peremarketi regioonijuht Maarja Jüriöö.

Karussellid on mõeldud 3-8-aastastele lastele ja need asuvad lastekaupade osakonna lähistel. Karussellile mahub korraga sõitma kuni kolm last ja nende liikumiskiirus on väike. Jüriöö paneb siiski lastevanematele südamele, et nad oma lapsi üksi karusselli peale ei jätaks.

Selleks, et lastega poeskäik sujuvalt kulgeks on Prisma teinud viimase aasta jooksul mitmeid erinevaid muudatusi ja täiendusi, alates poe keskkonna parandamisest kuni tootevalikuni välja.

„Üks keerulisemaid kohti poes on kassatsoon, kus tuleb oodata ja seista kuni vanemad kaupade, kliendikaartide ja rahadega toimetavad. Selleks, et ka see osa poest lastele toredam tunduks, tegime Prismadesse lastekassad, kus lastel on võimalik tänu väikesele trepile olla abiks kaupade lindile ja kotti ladumisel ning kus on lisaks veel ka tegevusseinad,“ selgitab regioonijuht.

Lastekassadesse juures on tänaseks paigaldatud ka sildid, mis paluvad lastega pered selles kassas eelisjärjekorras ette lasta.