Avaleht Majandus Laulu- ja tantsupeo tuletulemist kantakse üle EMT 4G võrgus
Laulu- ja tantsupeo tuletulemist kantakse üle EMT 4G võrgus

Laulu- ja tantsupeo tuletulemist kantakse üle EMT 4G võrgus

EMTLiveAppOtseülekanne laulu- ja tantsupeo tuletulemisest jõuab vaatajateni üle EMT 4G võrgu EMT Live äpi ja Elioni nuti-TV vahendusel.

15.juunil süüdatakse Tartus suvise laulu- ja tantsupeo tuli, mis liigub sealt läbi kaunite Eestimaa paikade koos kohalike kooride, tantsurühmade ja orkestrite kaasabiga Tallinnasse. 20-päevasest tuleteekonnast toimub esimest korda otseülekanne, mille pildi toovad vaatajateni Kultuurikanal ja Balti Filmi- ja Meediakooli tudengid koostöös EMT-ga üle kiire 4G internetivõrgu.

Tule teekonda ja sellele jäävaid sündmusi saab jälgida ise teel olles EMT Live äpis ning selleks sündmuseks avatavas Elioni nutiTV erikanalis Laulupeo TV. Iga päev kell 9-22 on otse-eetris on tule liikumine, selle üleandmise tseremooniad, eelsalvestatud lood kultuurilooliselt tähtsatest paikadest ja õhtused simmanid.

Elioni nutiTV erikanalist saab laulu- ja tantsupeo ajaks (4.–6. juulini) ETV HD kanal, kus näeb ETV ülekannet laulupeo kontsertidest, tantsupeo etendusest ja rongkäigust kõrglahutusega pildiformaadis (HD).

EMT Live äpi saab alla laadida siit. Elioni nutiTV kliendid leiavad Laulupeo TV kanalite nimekirja algusest.