Avaleht Majandus LHV hakkab pakkuma TransferWise’i makseid
LHV hakkab pakkuma TransferWise’i makseid
Majandus
Toode
0

LHV hakkab pakkuma TransferWise’i makseid

0

LHVUue aasta esimestest kuudest saab TransferWise’i rahvusvahelisi välisvaluutas ülekandeid sooritada otse LHV mobiilipangast.

Juba 2016. aasta alguses saavad LHV kliendid sooritada rahvusvahelisi välisvaluutas makseid TransferWise’i teenust kasutades otse LHV mobiilipangast. Kahe ettevõtte koostöös muutuvad rahvusvahelised välisvaluutas ülekanded  LHV klientidele nii mugavamaks kui ka soodsamaks.

“Tänapäevane pangandus on avatud pangandus, mis tähendab, et innovatsiooni luuakse läbi koostöö ja partnerluse. TransferWise’i makse LHV mobiilipangas on hea näide sellest kuidas fintech ettevõte ja pank saavad jõud ühendades pakkuda klientidele suurepärase kasutajamugavusega teenuseid paindliku ja läbipaistva hinnatasemega. Euroopa maksed on olnud LHV klientide tasuta juba pikemat aega ja meil hea meel alustada ka välismaksetele soodsama hinna pakkumist. Uudset välismakset saavad hakata kasutama kõik praegused ja tulevased LHV mobiilipanka kasutavad kliendid,” rääkis LHV jaepanganduse juht Andres Kitter.

“LHV pangast saab esimene pank maailmas, mis pakub TransferWise’i läbipaistvat rahaülekannete teenust oma teenusportfelli sees ja annab oma klientidele võimaluse säästa teenustasudelt. See koostöö on meie jaoks märgilise tähtsusega ja näitab finantstehnoloogia tulevikusuunda,” ütles TransferWise’i kaasasutaja Taavet Hinrikus.

Hinrikuse sõnul võimaldab ühislahenduse tarbeks loodud rakendusliides edaspidi siduda TransferWise’i teenust mitte vaid pankade, aga ükskõik millise internetirakendusega. “Näeme, et tulevikus pakub TransferWise oma teenust ka näiteks populaarsete sõnumirakenduste, sotsiaalvõrgustike või üha populaarsust koguvate e-rahakottide kaudu,” lisas Hinrikus.

TransferWise’i teenuse mobiilipangas kasutamiseks tuleb LHV klientidel alla laadida LHV mobiilipanga äpp Google Play’st või Apple App Store’ist. TransferWise’i maksed jõuavad LHV mobiilipanka 2016. aasta alguses ning peagi pärast seda ka LHV internetipanka.

mm