Avaleht Majandus McDonald’s palkab suveks 150 uut töötajat ning tõstab töötasu
McDonald’s palkab suveks 150 uut töötajat ning tõstab töötasu

McDonald’s palkab suveks 150 uut töötajat ning tõstab töötasu

Baltikumi juhtiv restoranikett McDonald’s pakub saabuvaks suvehooajaks tööd 150-le uuele töötajale. Kogu Baltikumi peale palgatakse restoranidesse suveperioodiks kokku 350 töötajat. Samuti tõstis McDonald’s eelmisel aastal oma töötajate palkasid ning seda on plaanis teha ka tänavu, et väärtustada oma töötajaid ning tõsta veelgi ettevõtte konkurentsivõimet tööandjana. Palgakasv mõlema aasta peale on kokku keskmiselt 13%.

McDonald’s investeerib Eestis igal aastal üle 100 000 euro oma töötajate motivatsiooni- ja arenguprogrammi, milles osales 2016. aastal ligi 80% ettevõtte Eesti töötajatest.

“Me oleme nii Eestis kui ka kogu Baltikumis üks suurimaid toitlustusettevõtteid, mis investeerib iga-aastaselt oma töötajate motivatsiooni, treeningutesse ja arengusse. Töötajate areng on meie prioriteet, mistõttu toetame igakülgselt oma meeskonnaliikmete ettevõttesisest karjääriredelil tõusmist. Enamus meie juhtivatel positsioonidel töötavatest inimestest on alustanud karjääri meie restorani teenindajana. 2016. aastal sai ametikõrgendust 92 töötajat ehk ligi 20% töötajate arvust,” sõnas Baltikumi McDonald’s restoranide personali- ja koolitusjuht Oleg Karpušenko.

McDonald’s restoranidel on ülemaailmselt väga tugev värbamispoliitika, mis sisaldab regulaarseid koolitusi, sotsiaalseid hüvesid ja karjäärivõimalusi, mis panustavad kõik meeldiva töökeskkonna loomisse.

McDonald’s restoranis töötades pani hiljuti ennast proovile ka tuntud stilist Ženja Fokin, kes lisaks põnevatele väljakutsetele võttis eesmärgiks murda ka McDonald’s restoranides töötamise kohta levivaid müüte.