Avaleht Toode NUTIKAS PESUMASIN! Samsung lõi nutika pesumasina hajameelsetele
NUTIKAS PESUMASIN! Samsung lõi nutika pesumasina hajameelsetele

NUTIKAS PESUMASIN! Samsung lõi nutika pesumasina hajameelsetele

Foto: Andres Raudjalg
Foto: Andres Raudjalg

Täna tutvustas Samsung Eesti turule saabunud innovaatilist pesumasinat WW6500K AddWash, mis lahendab mitmed pesupesemisega seotud probleemid. Masinasse saab lisada kogemata pesust väljaununenud riideesemeid kogu pesutsükli vältel ilma pesutsüklit katkestamata või uut pesukorda ootamata.

Selleks on uue eestlaetava masina põhiuks varustatud lisaluugiga, mis täidab Samsungi läbiviidud uuringu andmetel 90% eurooplaste soovi – lisada pesuesemeid masinasse mugavalt ka siis, kui masin juba käib.

Laura’s Kitchenis toimunud pesumasina esitlusüritusel tutvustas tuntud tantsija ja kolme lapse ema Monika Tuvi uuringufirma SKDS läbiviidud uuringut, mis kaardistas eestlaste, lätlaste ja leedulaste pesupesemisharjumusi.

Uuringust ilmnes, et pea iga teine eestimaalane (47%) on viimase kuu jooksul unustanud mõne riideeseme pesumasinast välja ning märganud seda alles siis, kui pesumasin juba töötab. Olukord on tüüpiline pigem inimestele vanuses 18-44 eluaastat – enam kui pooled selles vanusevahemikus olevatest vastanutest on taolise probleemiga viimase kuu jooksul kokku puutunud.

Foto: Andres Raudjalg

“Hästi tüüpiline on olukord, et olles pesumasina käima pannud ilmub eikuskilt välja mõni üksik sokk, mis vajab pesu või teismeline avastab spordikotist määrdunud trenniriided. Kahjuks pole seni olnud võimalik masinast väljaununenud riideid keset pesutsüklit masinasse lisada. Nii tore, et lõpuks on see probleem leidnud geniaalse lahenduse – Samsung otsustas pesupesijate soovidele vastu tulla ning lõi lisauksega pesumasina, mis muudab pesupesemise senisest mugavamaks, efektiivsemaks ja ka lõbusamaks,” rääkis Monika Tuvi.

Uuringu kohaselt unustavad kõige tõenäolisemalt riideesemeid pesutsüklist välja pered, kus kasvavad alla 18-aastased lapsed – 58% nendest peredest on taolise situatsiooniga viimase kuu jooksul kokku puutunud. Vaid 41% lasteta peredest tunnistab sama. Eriti tüüpiline on olukord peredele, kus kasvab kolm või enam last. Uuringust ilmnes, et enamus eestimaalasi (ligi 80%) pesevad pesu ühe või rohkem kordi nädalas: mitu korda nädalas pesevad 47% ja üks kord nädalas 32%.

Foto: Andres Raudjalg

Pesupesijate elu lihtsustamiseks on Samsung loonud lisaukse ja pausinupuga varustatud AddWash pesumasina, mille lisaluuk on piisavalt nii suur, et selle kaudu masinasse visata mõni sviiter, paar teksaseid või saunalina ilma uut pesukorda ootamata. Samuti saab lisaluugi kaudu lisada täiendavalt pesuvahendit või -pehmendajat.

Samsung Eesti tooteekspert Madis Einpalu sõnul on tegemist targa pesumasinaga, mida saab nutiseadme, olgu selleks siis Android või iOS telefon, abil jälgida ja juhtida. Nutitelefon teavitab kasutajat erinevatest pesutsüklitest. “Nii näiteks saab mugavalt pesta õrnemaid pesuesemeid, lisades need masinasse alles pesutsükli lõpus ja tegemata selleks eraldi pesukorda. Mobiiliseade annab pesupesijale teada, millal on õige aeg need riideesemed masinasse visata,” kirjeldas Einpalu.

Samsung AddWash WW6500K on loodud selliselt, et pesupesemine oleks mugav ja efektiivne. Nii võimaldab pesumasina SuperSpeed funktsioon tavapärast pesutsüklit läbi viia vähem kui tunniga, tagades seejuures pikema pesutsükliväärsed tulemused. “SuperSpeed pesutsükkel toimib tänu spetsiaalsele SpeedSpray tehnoloogiale, mis pritsib veejuga selliselt, et see hajutaks pesuainet kiiremini ja kiirendaks seega pesutsüklit,” rääkis Einpalu.

Tark ja innovaatiline AddWash pesumasin on varustatud ecobubble™ tehnoloogiaga, mis kombineerib pesuaine õhu ja veega ning täidab seejärel kogu pesutrumli mullidega – need tungivad riidest läbi 40 korda kiiremini kui tavapärane vee- ja seebisegu. Energiasäästlik ecobubble™ tehnoloogia säästab riideid ning annab head pesutulemused ka külma veega pestes. Suurema energiasäästlikkuse, minimaalse müra ja kauakestvate tulemuste tagamiseks töötab AddWash digitaalse invertermootoriga.

Samsung WW6500K AddWash on Eestis saadaval alates käesoleva aasta märtsist. Praegu saadavalolevate masinate hinnaklass jääb vahemikku 499-649 eurot olenevalt mudelist ja edasimüüjast.

VAATA GALERIID!
Fotod: Andres Raudjalg