Avaleht Toode PARIM MAGUSTOIT! Eesti parim magustoit on Mango Smuutikese sorbett
PARIM MAGUSTOIT! Eesti parim magustoit on Mango Smuutikese sorbett

PARIM MAGUSTOIT! Eesti parim magustoit on Mango Smuutikese sorbett

Mango SmuutikeEesti Parima Toiduaine konkursil valiti parimaks magustoiduks ehtsast mangopüreest AS Balbiino sorbett Mango Smuutike, mis pälvis võidu tänu toote uudsusele.

„Mango Smuutikese puhul toodi esile sorbeti tõeliselt mangost maitset ja eriliselt rõhutati selle uudsust, sest tegu on maitsva, ent rasvavaba ja madala kalorisisaldusega magustoiduga,“ ütles Balbiino turundusdirektor Enel Kolk.

„Parima magustoidu tiitli võit on suureks tunnustuseks meie jäätisemeistritele ja eelmise aasta tootearendusele. See on meie jaoks suur rõõm ja lisab ka vastutust selle eest, et pakuksime jätkuvalt jäätisesõpradele parimaid maitseelamusi kvaliteetsest kodumaisest toorainest,“ lisas Balbiino turundusdirektor Enel Kolk.

Suurima kodumaise jäätisetootja AS Balbiino Mango Smuutike võitis Eesti Toiduainetööstuse Liidu korraldataval Eesti Parima Toiduaine konkursil Eesti Parima Magustoidu kategoorias.

Parimaks magustoiduks valitud sorbett Mango Smuutike (65 ml, 60 g) sisaldab 48 kcal energiat, 0,06 g valke, 11,9g süsivesikuid ning ei sisalda rasva. Mango Smuutike ei sisalda laktoosi ega gluteeni.

AS Balbiino on ainus Eesti jäätisetootja, kellel on BRC toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise sertifikaat. AS Balbiino põhineb 100% Eesti kapitalil, kuulub NG Investeeringute gruppi ja annab tööd ligi 200 inimesele. Lisaks jäätise tootmisele tegeleb AS Balbiino külmutatud ja jahutatud toodetega. AS Balbiino impordib ja vahendab külmutatud köögivilju, marju, kulinaariatooteid, kala ja liha.