Avaleht Toode PARIM TAVAKASUTAJA NUTITELEFON! Huawei P9 valiti parimaks tavakasutaja nutitelefoniks
PARIM TAVAKASUTAJA NUTITELEFON! Huawei P9 valiti parimaks tavakasutaja nutitelefoniks

PARIM TAVAKASUTAJA NUTITELEFON! Huawei P9 valiti parimaks tavakasutaja nutitelefoniks

Huawei P9European Image and Sound Association EISA valis Huawei nutitelefoni P9 2016-17 Euroopa tavakasutaja nutitelefoniks. See on Huaweile juba neljas järjestikune aasta selles kategoorias tunnustatud saada.

European Image and Sound Association (EISA) kohtunikud tunnustasid Huawei P9 „Euroopa tavakasutaja Nutitelefon 2016-2017“ tiitliga tänu Leica oskusteabe kasutamisele mobiiltelefonis – kaheläätseline kaamera võimaldab teha parema valgustusega fotosid, mis omakorda tagab parema kvaliteedi nii fotode kui videote puhul. EISA tõstis esile ka Huawei P9 5,2“ Full HD ekraani, kaheksatuumalist HiSilicon Kirin 955 protsessorit, EMUI 4.1 kasutajaliidest ning kõrget koostekvaliteeti. Ka P9 mahukas 3000 mAh aku, mis võimaldab jäädvustada kõik erilised hetked, osutus valiku langetamisel oluliseks argumendiks.

“Meie jaoks on suur au juba neljandat aastat järjest võtta vastu EISA auhind. P9 silmapaistev disain, mis kogus kiidusõnu ka EISA kohtunikelt, on maailma tippu kuuluvate disainerite arendustegevuse ja detailidele pühendumise tulemus. Nende väsimatud jõupingutused tipnevad P9 visuaalselt rabavas disainis,” ütles Huawei Consumer BG turundusjuht Glory Zhang.

Huawei P9-2

Huawei P9 on esimene telefon, mis on valminud koostöös tuntud kaameratootja Leica Camera AG-ga. Seadmesse paigaldatud kaheläätseline kaamera viib nutitelefonide fotograafia täiesti uuele tasemele, kuna võimaldab kasutajatel teha säravate värvitoonidega pilte ning kvaliteetseid must-valgeid fotosid erakordse teravuse ja ehedusega.

Käesoleva aasta juulikuu seisuga on üle maailma tarnitud enam kui 4,5 miljonit P9 ja P9 Plus nutitelefoni. Märkimisväärne müügiedu on saavutatud mitmetes Euroopa riikides nagu Prantsusmaal, Soomes ja Suurbritannias. Telefon on saadaval paljudes jaemüügikettides ning netikaubamajades.