Avaleht Toode PÕNEV ALGATUS! Minimalistlik Disainkalender aitab ajaga kaasas käia
PÕNEV ALGATUS! Minimalistlik Disainkalender aitab ajaga kaasas käia

PÕNEV ALGATUS! Minimalistlik Disainkalender aitab ajaga kaasas käia

Mida teha kui ükski poes pakutav kalender pole päris see, mida tahaks? Üks mees võttis kätte ja tegi ise värske ja minimalistliku disainiga kalendri.

Mihkel Külaots hindab minimalismi ja praktilisust, just need omadused võttis ta aluseks, kui hakkas ise 2018. aasta lauakalendrit disainima. Tulemuseks sai Disainkalender, kus on olemas kõik oluline, kuid üleliigsed asjad on eemaldatud. Mustvalgest kalendrist leiab viisaka kalendaariumi, nädala numbrid ja Eesti riigipühad on selgelt välja toodud — siis on teada, millal on vaba päev.

Minimalistlikus Disainkalendris puuduvad nimepäevad, kuu seisud, rahvakalendri tähtpäevad, riigipühade nimed (inimesed teavad enamikku neist nagunii peast), retseptid, tsitaadid, loomapildid, reklaamid.

“Kuigi kalender on tööriist aja planeerimiseks, võiks see minu arvates ka ilus olla, et oleks mõnus seda iga päev laua peal vaadata. Selline oli ka minu eesmärk ja esmase tagasiside põhjal tundub, et päris paljudel oli minuga samasugune mure ja Disainkalender on nende jaoks just see õige kalender,” kommenteeris kalendri autor Mihkel Külaots.

Disainkalendri saab tellida Hooandjas, aga igaks juhuks tasub kiirustada — pakkumine lõppeb 30. novembril.

VAATA VIDEOT!