Avaleht Majandus Tele2 avas 4G interneti nutitelefonidele
Tele2 avas 4G interneti nutitelefonidele

Tele2 avas 4G interneti nutitelefonidele

Tele2 saadab tippjuhid poodi teenindajaksTele2 avas täna nutitelefonis kasutamiseks 4G interneti ja tõi turule kiirusepiiranguta 4G internetipaketid hinnaga alates 5,95 eurost kuus.

Tele2 Eesti tootedirektori Katrin Aroni sõnul lõpetas ettevõte eelmisel nädalal oma üle-Eestilise võrgu-uuenduse, peale mida oli telefonides 4G käivitamine lihtne. “Täna tõime turule mobiilis kasutamiseks uued 4G paketid, millest soodsaima hind on 5,95 eurot kuus. Nii madala hinnaga ei paku 4G internetti mobiilis Eestis keegi teine,” ütles Aron.

“Me ei piira üheski 4G paketis interneti kiirust, sest just kiirus eristab 4G-d tavalisest 3G internetist,” lisas Aron.

Tele2 tõi turule ka uued 4G internetti, kõnesid ja sõnumeid sisaldavad paketid, millest odavaim maksab 7,99 eurot. Konkurentide sarnased paketid maksavad vähemalt 16 eurot.

Tele2 lõpetas eelmisel nädalal 15 miljoni euro eest üle-Eestilised võrgutööd, millega vahetati kogu olemasolev raadiovõrk ning kesk- ja andmebaasiseadmed uusima tehnoloogia vastu.

Tele2 4G internet levib praegu suuremates asulates ning sügise jooksul katab ettevõte Eesti moodsaimal võrgul põhineva 4G internetiga kogu riigi. Uuringufirma GFK andmetel oli 30% 2014. aasta juulis Eestis müüdud mobiiltelefonidest 4G toega.