Avaleht Toode TP Vision toob Euroopasse esimesed AndroidTM-ga telerid pakkudes superkiiret ja ladusad telerikogemust
TP Vision toob Euroopasse esimesed AndroidTM-ga telerid pakkudes superkiiret ja ladusad telerikogemust

TP Vision toob Euroopasse esimesed AndroidTM-ga telerid pakkudes superkiiret ja ladusad telerikogemust

8100_FTP Vision avalikustab oma esimeste Androidiga Philipsi telerite andmed. Full HD-s 8100 ja 8200 Philips telerid ning Ultra HD-s 8800 seeria telerid on varustatud Android operatsioonisüsteemiga, mis annavad võimaluse muuta nii telerivaatamist kui mängukogemust targemaks ja kiiremaks. Tänu ligipääsule Google Play’le ja Philips Smart TV-le võimaldavad uued telerid juurdepääsu suuremale kogusele videotele ja mängude rakendustele, kui ükski teine ​​Philips TV . Esimesed Androidiga Philipsi telerid on saadaval aasta teises kvartalist nii Euroopas kui ka Venemaal.

  • Androidiga varustatud Philips Ambilight telerid lisavad mängimiseks vajaliku ülima tundlikkuse
  • Juurdepääs suuremale kogusele videotele ja mängudele tänu ligipääsule nii Google Play’le ja Philips Smart TV-le
  • 8800 seeria Android teleritel pakub suurepärast Ultra HD pildikvaliteeti ja parimat ülesskaleerimisvõimet sisuteenuste näitamisel Ultra HD kvaliteedis
  • Tänu Androidi kasutuselevõtmisele liiguvad Philipsi telerid lähemale nutitelefonidele ja tahvelarvutitele

Euroopa esimesed Androidiga Philips Ambilight telerid

Philips 8000 mudelid on esimesed Androidil põhineb telerid, mis Euroopa ja Venemaa turule jõuavad. Nad pakuvad juurdepääsu populaarsetele Google™ teenustele ja funktsioonidele, sealhulgas Google Chrome™ brauser, YouTube™ videokeskkond, Google Movies, Google Music ja Google otsingsüsteem.

Parim kahest maailmast: Philips Smart TV rakendused ja Google Play Store

Philipsi Android telerid pakuvad laiemat ja nutikamat telerikogemust, kombineerides nii Google Play rakendusi kui Philips Smart TV rakendusi – videolaenutust Netflix, muusika voogesitust Spotify ja Cloud TV-s sadu online telekanaleid. Kasutades Dropboxi võimaldab Cloud Explorer kasutajatel oma  pilvemassiividesse salvestatud sisu näidata suurel Android teleriekraanil.

Ulatuslikud mängimisvõimalused ja lai mängude valik

8800_Front_Crop_Land_v22

Väga tundlik Android operatsioonisüsteem ja võimas quad-core (8100 , 8200 seeria) või isegi hex-core protsessori töötlemise võimsus (8800 seeria) võimaldavad Philips teleritel pakkuda tarbijatele uusi kogemusi mängimise, videolaenutuse või uute rakenduste vallas. Philips Android TV omanikud saavad kasutada laia valikut mänge Google Play-s, ulatused lihtsatest meelelahutuslikest mängudest kuni kõrgetasemeliste ja kiiret protsessorit vajavate high-end mängudeni välja. Selleks, et tagada parim võimalik mängumugavus saab kursorit juhtida pointeri või eraldi kontrolleri abil.

Tipklassi pildikvaliteedi

1-white

Philips 8000 seeria pakkub suurepärase pildikvaliteeti. 800 Hz Perfect Motion Rate millele lisandub Full-HD resolutsioon (8100 , 8200 seeria) või 1000 Hz Perfect Motion Rate  Ultra HD resolutsiooniga (8800 seeria) tagavad suurepärase teravuse pildi liikumisel. Neil  teleritel on lisaks ka Local Contrast funktsioon, mis veelgi parandab ekraani suurepärast kontrastsus. Micro Dimming Pro, sensoril põhinev tehnoloogia, mis dünaamiliselt kohandab LED-taustvalgustust olenevalt toa valgustusest, tuues esile vajadusel tumedamad mustad ja heledamad valged toonid ning sellega andes muljetavaldava kontrastse pildi.

Esimesed Androidil põhinev Ultra HD televiisorid

8800 seeria toob Android operatsioonisüstemi 4K/Ultra-HD TV maailma. Uutel Philisi teleritel on lisaks Ultra Resolutsion funktsioon, mis võimaldab ülesskaleerida sisu reaalajas erksaks 4K/Ultra HD resolutsiooniga pildiks, säilitades suure teravuse ja detailsuse.

Pildi teravuse seadistamine olenevalt vaatamiskaugusest 8800 seeria teleritel

Vaatajate pildi tajumine sõltub sellest, kui kaudelt  vaataja telerit vaatab. Seetõttu Philips 8800 telerid tuvastavad automaatselt vaatajad ruumis, kasutades selleks oma sisseehitatud kaamerat  ja seadistavad pildi teravuse vastalt vaatajate kaugusele telerist.

4-külgne Ambilight mängurežiimis

Philips 8000 seeria telerid pakuvad kuni neljakülgset Ambilight funktsiooni. Integreerides Ambilight mängude režiimiga saavad mängijad veelgi suurema mängukogemuse. Mängu režiim võimaldab Ambilightil jälgida kiiresti liikuvaid stseene action– või sportmängudes pakkudes täiesti ruumi uudset mängukogemust.

Koostoime, mis on tõesti tark

Suhtlemine ja Philips telerite juhtimine pole kunagi lihtsam olnud. 8000 seeria mudelid on kontrollitavad lisaks teleripuldi tavafunktsioonidele ka läbi pointeri, tänu kursornavigeerimisele, tähti tippides, rääkides või žestikuleerides.

Mugav ja sujuv sidumise nutiseadmetega
8109_Front_Crop_Land_v20

Philips telerid liiguvad lähemale nutitelefonidele ja Androidil töötavatele tahvelarvutitele, samas säilitades probleemivaba ühenduvuse Apple iOS toetavate seadmetega. Lisaks oma laiale valikule ühenduvusliidestele, toetavad uued telerid  ka Philipsi TV Remote nutirakendust, Wi-Fi Miracast™ ja SimplyShare, mis võimaldavad juhtmevaba streamingut teleri ja nutiseadme vahel. MultiRoom rakendus võimaldab aga sisu striimimist mõnda teise Philipsi telerisse majas.

TP Vision on digitaalse visuaalmeelelahutuse maailmas pühendunud teleritele. TP Vision keskendub Philipsi kaubamärgiga telerite arendamisele, tootmisele ja turustamisele Euroopas, Venemaal, Lähis-Idas, Brasiilias, Argentiinas, Uruguays, Paraguays ning osades Aasia jaVaikse ookeani regiooni riikides. Seejuures ühendame oma disainioskused ja innovatiivsete Philipsi telerite pärandi tööalase täiuslikkuse, paindlikkuse ja TPV-tehnoloogia kiirusega. Neid tugevaid külgi ühendades toome turule kõrge kvaliteediga telerid – need on nutikad, lihtsalt kasutatavad ja stiilsed, st uute materjalide ja õhukese ehitusega. Tahame luua selliseid tooteid, mis pakuksid meie klientidele parimat telerielamust. Philipsi teleritega on TP Vision majutusturu globaalne liider. Hollandis, Amsterdamis asuv TP Vision on ülalpool loetletud riikides Philipsi telerite ainuesindaja. Telerifirma aktsiatest kuulub 70% TPV ja 30% Hollandis asuva Royal Philipsi omandusse. TP Visionis töötab ligi 2000 inimest mitmes kohas üle kogu maailma.