Avaleht Majandus TUNNUSTUS! Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tunnustas Elronit „Aasta Transpordiettevõte 2015“ tiitliga
TUNNUSTUS! Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tunnustas Elronit „Aasta Transpordiettevõte 2015“ tiitliga

TUNNUSTUS! Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tunnustas Elronit „Aasta Transpordiettevõte 2015“ tiitliga

Ratastooliga sissepääs Elroni rongisEesti liikumispuudega inimesed tunnustavad Elronit ratastoolikasutajatele mugava, kiire ja ligipääsetava ühistransporditeenuse eest.

29. aprillil peetud tänuüritusel andis Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit Elronile üle „Aasta Transpordiettevõte 2015“ tiitli.

„Sõitmine Elroni rongidega on meie inimeste poolt testitud ja saanud kiitva hinnangu,” ütles Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tegevjuht Auli Lõoke. „Mugava, kiire ja ratastooliga ligipääsetava teenusega on Elron teinud liikumisraskusega inimestele võimalikuks reisimise, mis seni puudus. Elroni rongidega sõitvad ratastoolikasutajad kiidavad nii ronge kui ka rongides töötavaid inimesi.”

Aasta Transpordiettevõte 2015 auhinnakarikas

Elroni juhatuse esimees Andrus Ossip: „Meil on erakordselt hea meel, et Elroni rongide tulek on suurendanud erivajadusega inimeste reisimisvõimalusi, mis tähendab kõigile neile inimestele võimalust olla oma tegemistes iseseisev. Täname Eesti Liikumispuudega Inimeste Liitu positiivse tagasiside eest. Aasta Transpordiettevõtte aunimetus liikumispuudega inimeste esindusorganisatsioonilt on Elronile väga oluline tunnustus.“