Avaleht Toode UUS KAAMERA! Canon esitleb uut algajale kasutajale mõeldud peegelkaamerat EOS 1300D
UUS KAAMERA! Canon esitleb uut algajale kasutajale mõeldud peegelkaamerat EOS 1300D

UUS KAAMERA! Canon esitleb uut algajale kasutajale mõeldud peegelkaamerat EOS 1300D

EOS 1300D_Lifestyle_2_CanonCanon toob täna turule uue algajatele mõeldud EOS-seeria digitaalse peegelkaamera EOS 1300D. 18-megapikslise sensoriga kaamera sobib sissejuhatuseks digitaalsesse peegelfotograafiasse, selles on sisseehitatud wi-fi ja dünaamiline NFC lähiväljaühendus, mis teeb fotode ja videoklippide jagamise lihtsamaks. Lisaks on kaameras veel terve rida parandatud omadusi, mis võimaldavad jäädvustada loomingulisi fotosid ja videofilme.

Kaameral EOS 1300D on Canoni DIGIC 4+ protsessor ja suur APS-C 18-megapiksline sensor. EOS 1300D madal teravussügavus võimaldab jäädvustada stseene nii, et inimesed või pildistatavad esemed tõuseksid udusel taustal esile. EOS 1300D kasutajatel on võimalus valida rohkem kui 80 autofookusega EF objektiivi ja terve rea teiste tarvikute vahel.

EOS 1300D_Lifestyle_3_Lens_Canon

EOS 1300D kaamera intelligentne stseenirežiim annab täieliku kontrolli kaamera üle ja valib kõige sobivamad seadistused – samas on režiimiketast pöörates lihtne valida mõni teatud kindlate objektide jaoks mõeldud pildistamisrežiim, näiteks uudne toidu pildistamise režiim. Pildiotsija tundlik automaatteravustamine tagab, et ka liikuvad objektid püsivad fookuses, mis aitab jäädvustada liikumisstseene kiirusega kolm kaadrit sekundis. Kaameral on olemas eriefektifiltrid, mille hulgas on näiteks mängukaamera ja kalasilma filtrer.

EOS 1300D_Lifestyle_4 NFC_Canon

Edasijõudnud fotograafid saavad kasutada poolautomaatse ja täismanuaalse režiimi poolt pakutavaid võimalusi. Valides sobivaid seadistusi: säriaega, ava suurust, ISO tundlikkust alates 100 – 6400 (mis on laiendatav kuni ISO 12 800), annab kaamera võimaluse jäädvustada fotosid ka nappides valgusoludes.

Suur andur võimaldab saavutada videoklippide professionaalse välimuse ja jäädvustada kõik detailid täis-HD-kvaliteediga. Ka filmimisel võib kaamerat käsitsi seadistada nagu fotodegi puhul. Video momentvõtete (Video Snapshots) režiim võimaldab jäädvustada terve rea lühikesi klippe, mis kaameraks liidetakse automaatselt terviklikuks videoks.

EOS 1300D_Lifestyle_1_Canon

EOS 1300D kaameras on NFC lähiväljaühendus ja uued wifi-ühenduse funktsioonid, mis aitavad fotosid salvestada ja jagada. NFC abil saab ühendada kaamera sobiva Androidi nutiseadmega ja oma pilte teise kohta siirdada, samuti saab pildistada/ filmida distantsilt, kasutades rakendust Canon Camera Connect. Fotode säilitamiseks võimaldab sisseehitatud wifi laadida pildid ja videod otse mitmetesse pilveteenustesse, sealhulgas ka Canoni pildihaldussüsteemi irista. Pilte on lihtne säilitada ja jagada ka ühendades kaamera  EOS 1300D Canon Connect Station CS100-ga.