Avaleht Majandus Asko ja Sotka avavad täna uued kauplused Rocca al Mare keskuses
Asko ja Sotka avavad täna uued kauplused Rocca al Mare keskuses

Asko ja Sotka avavad täna uued kauplused Rocca al Mare keskuses

Mööblikaupluste jaemüügi turuliider Indoor Group AS avas täna Asko sisustuskaubamaja ja Sotka mööblimaja Rocca al Mare kaubanduskeskuses. Uutes kauplustes kasutatakse uusimat ketikontseptsiooni.

“Indoor jätkab kaubamärkide Asko ja Sotka arendamist. 18. oktoobril avame kauplused Eesti suurimas kaubanduskeskuses Rocca al Mares. Usume, et Asko ja Sotka toetavad Rocca al Mare eesmärki olla Eesti parim kodu sisustamisele keskendunud kaubanduskeskus,” märkis Indoor Group ASi tegevjuht Kari Forssten.

Indoor Group AS esimesed Eestis tegutsevad kauplused avati 17 aastat tagasi just Haabersti linnaosas.

“Oleme piirkonnas tuntud mööbli- ja sisustuskaupade jaekett ning tihenenud konkurentsi tingimustes loodame uue lahendusega saavutada suuremat külastajate arvu,” nentis Forssten.

“Kõik Asko ja Sotka müüjad läbivad regulaarselt põhjaliku toote– ja müügikoolituse ning on teadlikud hooaja sisustustrendidest,” ütles müügijuht Marget Mark. Indoor Group keskendub mõlema kaubamärgi puhul professionaalse ja usaldusväärse klienditeeninduse pakkumisele. Uutes ruumides pööratakse erilist tähelepanu avatusele, õhulisusele, ruumikusele ning valgustusele, samuti laiale tootevalikule ja individuaalsetele sisustuslahendustele.

“Asko täiendab Sotka valikut, pakkudes nõudlikumale kliendile mitmesuguseid erinevaid võimalusi ja lahendusi sisustamiseks. Sotka kaubamärk on mõeldud soodsat kaupa ja lihtsat asjaajamist hindavale kliendile,” lisas Mark.

“Rocca al Mare kaubanduskeskus soovib oma külastajale pakkuda parimat ja mitmekesisemat valikut nii kodu-, moe- kui tööstuskaupade osas. Lisaks ainulaadsetele väiksematele kauplustele avasime sel aastal Eesti esimese H&M ja Debenhamsi kaupluse ning keskus tegi läbi ka uuenduskuuri. Asko ja Sotka kaupluse avamine viib selle uuenduse lõpuni ning pakub kliendile mugavat terviklahendust. Üldse oleme sel aastal avanud 12 täiesti uut kauplust, millest 10 on Eestis esindatud esmakordselt,” lausus Rocca al Mare keskust haldava Cityconi Baltimaade ja Taani äridirektor Mati Pops.