Avaleht Toode Canon tutvustab uusi kaameraid PowerShot G5 X ja PowerShot G9 X
Canon tutvustab uusi kaameraid PowerShot G5 X ja PowerShot G9 X

Canon tutvustab uusi kaameraid PowerShot G5 X ja PowerShot G9 X

Powershot G9 X
Powershot G9 X

Canon täiendab täna oma mainekat PowerShot G sarja kahe uue mudeliga – PowerShot G5 X ja PowerShot G9 X. Mõlemal mudelil on 1.0-tüüpi tagantvalgustus, 20,2-megapiksliga CMOS-sensor ja DIGIC 6 protsessor.

Kaamera PowerShot G5 X on mõeldud asjaarmastajale, kes soovib digipeegelkaamerale omast profitasemel juhtimist ja kvaliteeti ning PowerShot G9 X on tipptasemel taskupärane kaamera, mis suudab tabada spontaanseid hetki.

PowerShot G5 X 9-labase avaga valgusküllane (f/1.8–2.8) ja 4,2-kordse suumiga  24 mm lainurkobjektiiv võimalab jäädvustada bokeh-efekti ja taustahäguga pilte. PowerShot G5 X kaameral on kõrge lahutusvõimega keskmestatud OLED elektrooniline pildiotsija ja muudetava nurgaga väljatõmmatav puuteekraan.

Powershot G9 X 1
Powershot G9 X

PowerShot G9 X-i 28 mm, f/2–4,9 ja 3-kordse optilise suumiga lainurkobjektiiv võimaldab tabada teravaid pilte ka liikumise pealt või keerulistes valgusoludes. PowerShot G9 X on 25% õhem kui PowerShot G7 X. Kaamera stiilses ja kerges keres olev intuitiivne ja suur 3-tolline kõrglahutusega puuteekraan pakub kerget ligipääsu kaamerasätetele ja funktsioonidele. Mõlema mudeli puhul saab objektiivi juhtrõngale kiirelt erinevaid pildistamisfunktsioone määrata, sealhulgas ava ja särikiirust.

Mõlemad kaamerad jäädvustavad täis-HD-videoid kiirusel 60p, säilitades samas täieliku kontrolli ava, säriaja ja ISO üle. Kaameratel on 5-teljeline täiustatud dünaamiline pildistabilisaator, MF kõrgpunkti funktsioon, võimalus luua kinofilmile omast teravustamisefekti puuteekraanilt ja kohandada videot erinevate kaadrisagedustega.

Powershot G5 X
Powershot G5 X

PowerShot G5 X ja PowerShot G9 X sisaldavad rohkelt täiustatud režiime ja ühendusfunktsioone. WiFi kaudu toimiv kaugvõtterežiim võimaldab saavutada täismanuaalset kontrolli kaamera peamiste juhtfunktsioonide üle otse oma nutiseadmest. Sisseehitatud WiFi ja dünaamiline NFC-ühendus muudavad fotode ja videote nutiseadmesse teisaldamise ja otse sotsiaalvõrgustikesse jagamise lihtsaks ning võimaldavad pilte otse kaamerast ka pilveteenustesse, nagu irista ja Google Drive, varundada.

PowerShot G5 X – põhiomadused:

  • Tipptasemel pildikvaliteet digipeegelkaamerale omase käsitsemisega
  • Mitmed ühendusvõimalused
  • Eksperttasemel kiirus ja juhtimine
  • Täis-HD-kvaliteediga video
  • Professionaalsed režiimid

PowerShot G9 X – põhiomadused:

  • Tipptasemel pildikvaliteediga õhuke taskupärane kaamera
  • Mitmed ühendusvõimalused
  • Loodud spontaansuse ja loomingulisuse jäädvustamiseks
  • Täis-HD-kvaliteediga video
  • Lihtne juhtimine