Avaleht Toode Canoni uusima printeri märksõnaks on ühenduvus
Canoni uusima printeri märksõnaks on ühenduvus

Canoni uusima printeri märksõnaks on ühenduvus

PIXMA_MX495 BK Ambient02Canon tutvustab täna PIXMA printerisarja uusimat lisandust –  PIXMA MX495. Seade on loodud kasutamiseks kodukontoris ning vahetab välja mudeli MX395. Uus mudel pakub kompaktses ja mitmefunktsioonilises tindiseadmes täielikku ühenduvuskomplekti. Printeril on muuhulgas WiFi tugi ning seade toetab Canoni täiustatud PIXMA Cloud Linki. Mudeli PIXMA MX495 turuletulek tagab Canoni ulatuslike ühenduvusvõimaluste kättesaadavuse kogu sarja ulatuses.

MX495 on kõik-ühes seade, mis pakub printimis-, kopeerimis,- skanneerimis- ja faksifunktsiooni. Samaaegselt taskukohane ning intuitiivne toode sisaldab integreeritud WiFi- ja pilveühenduse võimalust.

Integreeritud WiFi võimaldab mudelit MX495 kodus ja kontoris mitme lauaarvuti, sülearvuti ja juhtmevaba seadme vahel jagada. Kasutajatel on võimalik dokumente, e-kirju või esitlusmaterjale printida, kodutöid teha või erilisi fotosid koduseks väljapanekuks trükkida. Seade ühildub selliste teenustega nagu Apple AirPrint™, Google CloudPrint™ või PIXMA Printing Solutions, mis võimaldavad kasutajatel hõlpsasti printeriga ühenduse luua ja printida.

PIXMA_MX495 WHT Ambient02Peale selle ühendub MX495 Canoni PIXMA Cloud Link’iga, mis võimaldab printida dokumente ja pilte otse printeri kaudu selliste pilveteenuste kaudu nagu GoogleDrive™, Dropbox™, Facebook™ ja OneDrive™. Kasutajad saavad dokumente ka JPEG- ja PDF-vormingusse skanneerida. PIXMA Printing Solutions rakenduse kaudu on dokumente võimalik otse pilvekontodele või nutiseadmetesse salvestada, olulisi töödokumente skanneerida ja neid e-kirja manuses edasi saata. MX495 toetab ka pääsupunktirežiimi, mis võimaldab nutitelefone ja tahvelarvuteid ilma internetita printeriga ühendada.

Tipptasemel tarkvara

Nagu teised Canoni PIXMA sarja seadmed, sisaldab ka mudel MX495 ligipääsu Canoni tarkvarale My Image Garden[i], mis on Canoni PIXMA toodetele saadaval olevat tarkavara sisaldav ühtne ja lihtne kasutajaliides. Kasutajaliides võimaldab kiiret ja sujuvat navigeerimist printimis- ja skanneerimisfunktsioonide vahel. Peale selle sisaldab rakenduse PIXMA Printing Solutions kaudu kättesaadav tarkvara Easy-PhotoPrint+ pildimalle, tervituskaarte ja kalendreid, millele saab ise fotosid lisada, välja printida ning pere ja sõpradega jagada.

PIXMA MX495 põhiomadused

  • FINE-kassetid 2pl suuruste tindipiiskadega ja printimise eraldusvõime kuni 4800 dpi-d
  • ISO ESAT: 8,8 monokroomset ja 4,4 värvilist kujutist minutis
  • Valikulised XL-kassetid
  • WiFi-ühenduse võimalus ja pääsupunktirežiim
  • Rakendus PIXMA Printing Solutions
  • Ühilduvus teenustega Apple AirPrint™ ja Google Cloud Print™
  • PIXMA Cloud Link (printimine ja skanneerimine)
  • E-posti skanneeriminemine
  • Easy-PhotoPrint+

PIXMA MX495 saabub kogu Euroopas müügile alates 2015. aasta märtsist. Printeri soovituslik hind on 79 eurot.