Avaleht Toode Colgate tõi turule uue koostisega hambapastad
Colgate tõi turule uue koostisega hambapastad

Colgate tõi turule uue koostisega hambapastad

Colgate-MCP-Junior_Carton-50ml_PL-LT-LV-ESTJuhtiv suuhooldustoodete tootja Colgate laiendas oma sortimenti ja tõi turule uued hambapastad, mis sisaldavad lisaks fluoriidile ka arginiini ja kaltsiumi.

Colgate varustas Eesti poeletid uue hambapasta kollektsiooniga Maximum Cavity Protection, mille valikus on värske mündi, valgendav ja lastele suunatud Junior hambapasta (kasutamiseks alates 7. eluaastast).

Uued Maximum Cavity Protection hambapastad kaitsevad kaariese vastu ning tugevdavad ja remineraliseerivad hambaemaili. Hambapasta võimaldab regulaarsel kasutamisel vähendada kaariese esimesi tunnuseid 50% ning hambaaukude tekkimist vältida 20%. Hambapastad sisaldavad fluoriidi, looduslikku arginiini ja kaltsiumi.

Colgate-MCP-FreshMint_Carton-75ml_PL-LT-LV-ESTMaximum Cavity Protection hambapastad põhinevad suhkurhapete neutraliseerimise tehnoloogial, mis aitab hambakaariest ennetada ja selle esmaseid sümptomeid pidurdada. Maximum Cavity Protection hambapasta neutraliseerib hambakatul olevaid happeid ja taastab katu normaalse pH, et katupisikute poolt toodetud happed ei hakkaks hambavaapa söövitama.

Colgate-Palmolive on USA hügieeni- ja ilutoodete valmistaja ning turustaja, mille tooteid müüakse üle maailma. Suurem osa ehk umbes 87% tulust tuleb hügieenitarvete müügist (sh 47% suuhügieeni toodetest). Äriühingule kuuluvate tuntumate kaubamärkide nimekirjas on näiteks Ajax, Colgate, Palmolive ja Speed Stick.