Avaleht Tunnustus Euromoney nimetas LHV neljandat aastat järjest Eesti parimaks pangaks
Euromoney nimetas LHV neljandat aastat järjest Eesti parimaks pangaks

Euromoney nimetas LHV neljandat aastat järjest Eesti parimaks pangaks

Rahvusvaheline juhtiv majandusajakiri Euromoney nimetas LHV Panga juba neljandat aastat järjest Eesti parimaks pangaks.

LHV-le tõid edu hea hakkamasaamine COVID-19 mõjudega, mitmed digitaalse panganduse ja teiste finantstoodete arendused, aga ka edukas pandivõlakirjade emiteerimine ja silmapaistvad kasvunumbrid nii ärimahtude, kasumlikkuse kui ka klientide arvu osas.

Panga juhi Kadri Kiiseli sõnul kajastub saadud tunnustuses panga jätkuvalt kõrge tase, mida märgatakse ka välismaal. „Küsitlused on näidanud, et LHV on juba mitu aastat pakkunud klientidele parimat teenindust. Oleme atraktiivne tööandja, meil on parim internetipank ja investeerimisteenused, millele on lisandunud ka keskkonnasõbralikkuse sertifikaadid. Me ise usume, et teeme parimat panka. Suurepärane, et seda ka märgatakse. Peame oluliseks, et Euromoney on meid selle tiitliga juba neli korda tunnustanud,“ kommenteeris Kadri Kiisel.

Lääne-Euroopa parimaks pangaks tunnistati BNP Paribas ning Kesk- ja Ida-Euroopa parimaks OTP Group.

Auhindade väljaandmisel töötab Euromoney iga-aastaselt läbi enam kui 1000 kandidaadi andmed, võrdleb pankade viimase 12 kuu majandustulemusi, kasvunumbreid ja arendustegevusi. „Awards for Excellence’i“ auhindu jagab Euromoney pankadele 1992. aastast. Tegemist on vanima ja ühe prestiižseima finantssektori auhinnaga. Sel aastal kandideeris auhindadele rekordiline arv kandidaate.

LHV Pangal on 282 000 klienti.

tags: