Avaleht Majandus Finnair alustas koostööd Air Serbiaga
Finnair alustas koostööd Air Serbiaga

Finnair alustas koostööd Air Serbiaga

Finnair alustas koodijagamisel põhinevat koostööd Serbia rahvusliku lennufirmaga Air Serbia. Partnerlus ühendab Serbia mugavamalt lennusihtkohtadega USA-s ning Aasias, ühtlasi avab see Finnairi sihtkohad Euroopas uutele turistidele.

Uus koostööleping algas oktoobri lõpust ning Air Serbia koodid lisati Finnairi lendudele Helsingist Viini, Prahasse, Berliini, Kopenhaagenisse, Stockholmi, Göteborgi, Oslosse, Riiga, Tartusse, Vilniusesse ja Tallinnasse.

Finnairi kliendid saavad uutele lendudele pileteid broneerida juba sellest nädalast.

„Koodijagamise koostöö Air Serbiaga on Finnairile hea võimalus laiendada oma võrgustikku Euroopas. Ühtlasi pakub partnerlus häid jätkuühendusi reisijatele, kes soovivad lennata Serbiast USA-sse või Aasiasse,” lausus Arunas Skuja, Finnairi juht Baltikumis ja Ida-Euroopas.

Air Serbia kood lisatakse ka paljudele Finnairi Soome siselendudele algusega Helsingi lennujaamast.

Finnairi kood tuleb ka Air Serbia lendudele Belgradist Helsingisse ning Viini Austrias, Prahasse Tšehhis, Berliini Saksamaal, Tiranasse Albaanias, Bukaresti Rumeenias, Sofiasse Bulgaaris, Skopjesse Makedoonias, Podgoricasse ning Tivatisse Montenegros, Sarajevosse Bosnia ja Hertsegoviinas, Larnacasse Küprosel ja Thessalonikisse Kreekas.