Avaleht Koos koroonast üle FOTOD I Selveris on saanud tööd sadakond Eesti ettevõtete töötajat
FOTOD I Selveris on saanud tööd sadakond Eesti ettevõtete töötajat

FOTOD I Selveris on saanud tööd sadakond Eesti ettevõtete töötajat

„Kujunenud eriolukorras, kus paljude teenindusettevõtete töö on sisuliselt seiskunud ning nõudlus toidu- ja esmatarbekaupade järele on hüppeliselt kasvanud, pakkus Selver välja võimaluse teha tööd tavapärase elukorralduse taastumiseni kaubanduses. Pingutame, et klientidele ka praeguses keerulises situatsioonis maksimaalset kaubavalikut ja head teenindust pakkuda. Oleme väga tänulikud nii Selveri enda töötajatele kui teiste ettevõtete kollektiividest liitunud abikätele, kelle panus kaupluste suurenenud töökoormuse leevendamisse on olnud märkimisväärne,“ ütleb AS-i Selver juhatuse liige Kristi Lomp.

Selverite suurenenud mahtude teenindamisse on oma olulise panuse andud Tallinna Kaubamaja, I.L.U., ABC KING, SHU, Viking Security, Kuulsaal, Vapiano, Odeon, OKO Restoranid, Schlössle ja Apollo Grupp. Lisaks on Selver sõlminud ajutisi tähtajalisi töölepinguid laevaettevõtete, toitlustusettevõtete ja spordiklubide töötajatega, aga ka otse Selverisse pöördunud tööotsijatega.

Fotodel: Bruce William ja Mohannad Balti Jaama Turu Selveris (Odeon OÜ), Liisa Balti Jaama Turu Selveris (I.L.U.), Jaana Marienthali Selveris (I.L.U.), Kaja Marienthali Selveris (SHU), Jonne e-Selveri komplekteerimiskeskuses (Kuulsaal), Kevin e-Selveri komplekteerimiskeskuses (kehalise kasvatuse õpetaja ja personaaltreener), Maarja e-Selveri komplekteerimiskeskuses (baariteenindaja), Lisete Kadaka Selveris (Apollo) ja Modzif Järve Selveris (Vapiano).

VAATA GALERIID!
Fotod: Hendrik Osula

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga