Avaleht Määratlemata G7 ja rahvusvahelised ettevõtted võitlevad ebavõrdsusega
G7 ja rahvusvahelised ettevõtted võitlevad ebavõrdsusega

G7 ja rahvusvahelised ettevõtted võitlevad ebavõrdsusega

Renault Grupp koos 33 juhtiva ettevõttega liitus G7 ühendusega Business For Inclusive Growth (B4IG) võitluses soolise, võimalustepõhise ja territoriaalse ebavõrdsuse vastu.

Emmanuel Macroni toetuse saanud ja OECD koordineeritud algatust juhib Danone. Ühendusse kuuluvad ettevõtted investeerivad kokku üle miljardi dollari enam kui 50 tänasesse ja tulevikualgatusse, millest on juba kasu saanud 100 miljonit inimest. B4IG on ainulaadne äriorganisatsioonide ühendus, mille eesmärk on koostöö edendamine ettevõtete, valitsuste ja mittetulundussektori vahel.

Renault Grupi panus programm “Mobilize” on suunatud väljaspool linnu elavatele inimestele. Koostööpartneritega väljatöötatud programm pakub mikrofinantseerimisvõimalusi madala sissetulekuga inimestele uute sõidukite rentimiseks ja väljaostmiseks. Algatus toetub majandusmudelile, mille kohaselt uue sõiduki rentimine on soodsam kasutatud sõiduvahendi ostmisest.

“Renault Grupp on aastate jooksul “Mobilize’i” kaudu pühendunud kaasava ja jätkusuutliku mobiilsuse loomisele. Nüüd liitume selles töös B4IG platvormi toel teiste ettevõtetega, et rahvusvahelisel tasandil vähendada ebavõrdsust ja edendada mitmekesisust. See avaliku ja erasektori koostöö on kaasavama ja jätkusuutlikuma globaalse kasvu võti,” sõnas grupi tegevjuht Thierry Bolloré.

B4IG praeguste liikmete hulka kuuluvad Accenture, Agropur, Axa, Basf, BNP Paribas, Groupe BPCE, Carecentrix, Cogeco, Crédit Agricole, Danone, Edelman, Engie, Gingroup, Goldman Sachs, Henkel, Ingka Group | Ikea Retail business, JP Morgan Chase, JAB, Keurig Dr Pepper, Johnson & Johnson, Kering, Legal & General, L’Oréal, Mars Incorporated, Groupe Renault, Ricoh, Schneider Electric, Sodexo, Suez, TIAA, Unilever, Veolia, Virgin ja Ylva.