Avaleht Majandus Homsel Targa Tööstuse ideepäeval otsitakse Eesti tööstustele uusi digilahendusi
Homsel Targa Tööstuse ideepäeval otsitakse Eesti tööstustele uusi digilahendusi

Homsel Targa Tööstuse ideepäeval otsitakse Eesti tööstustele uusi digilahendusi

Foto: Pixabay

Reedel, 8 juunil korraldavad EAS ja Teaduspark Tehnopol järjekordse Targa Tööstuse ideepäeva, kus otsitakse tööstusettevõtetele uusi põnevaid ärivõimalusi.

Kas tead, kuidas Protexis on tavalistest mereriietusest saamas Ragnaroki kõrgtehnoloogilised rõivad, mis mõõdavad sensoritega andmeid, analüüsivad infot ning võimaldavad kandjale erinevaid teenuseid? Või oled kuulnud, et uudse IKT- ja IoT-lahenduse abil saab hakata broneerima, tellima ja positsioneerima tarku treilereid, mille kasutuse näitajaid mõõdetakse sensoritega? Kindlasti oled näinud targa kodu lahendusi nii koduelektroonika, küttelahenduste kui turvalisuse vallas ning mõelnud, kuidas näiteks külmkapp võiks ennast ise täidetuna hoida või küttesüsteem ette hoiatada, kui ta hooldust vajab.

Uusi innovatiivseid digilahendusi hakatakse juba sellel reedel välja mõtlema erinevatele Eesti tööstusharudele.

Ideepäeva alustuseks inspireerib osalejate kujutlusvõimet ja innustab julgelt unistama Tööstus 4.0 ja IoT ekspert Matthias Barbian Siemens MindSphere’ist. Meeskondade ideid aitavad reaalselt toimivaks ärimudeliks vormida parimad kohalikud ning rahvusvahelised mentorid, kelle hulgas on ka Protex Balti ning Tiki Treileri projektide osalised ning Matthiase kolleeg Siemensist Dominik Rohrmus.

Ideepäev algab kell 9.00 Teaduspargis Tehnopol aadressil Teaduspargi 6/1. Ideepäev on ingliskeelne ja osalejatele tasuta.

Loe lisaks SIIT!