Avaleht Toode Huawei esitles uusi nutitelefone P8 ja P8 max
Huawei esitles uusi nutitelefone P8 ja P8 max

Huawei esitles uusi nutitelefone P8 ja P8 max

11-the Huawei P8 has arrivedHuawei esitles oma uusi lipulaevu Huawei P8 ja P8 max nutitelefone. Telefonides on ühendatud uusim tehnoloogia, stiilne kujundus ja revolutsiooniline kaamera hämaras pildistamiseks.

Huawei P8

Huawei P8 kujundusdetailid vihjavad kõvaköitelisele raamatule ja selle alumiiniumkorpus on valmistatud ühes tükis. Metalli tekstuuri rõhutab peen rombiviimistlus. Telefoni värvivalikus on neli elegantset varianti: hõbedane, kuldne, must ja hall. Seade on läbikumavas karbis ja selle lahtipakkimine meenutab riiulist raamatu võtmist.

image011P-seeria eelmiste põlvkondade minimalistlikku disaini edasi kandev Huawei P8 on elegantsi, kõrge koostekvaliteedi ja vastupidavuse musternäide.

 • Nanoinjektsioonvormimise teel loodud ekraan on veatult liidetud 1,5 mm õhukese plastliistuga.
 • 6,4 mm õhuke telefon töötab kahe SIM-kaardiga ja ühendub 4G võrguga.
 • Kolmekihiline nn haiuimeviimistlus muudab seadme tugevaks ja töökindlaks.
 • Uus kaheksatuumaline Kirin 930 64-bitine kiibistik tagab teiste sarnase aku tööajaga telefonidega võrreldes umbes 20% suurema jõudluse.
 • Stiilse korpuse tagakülg on terasest, mis lisab konstruktsioonile jäikust.

Huawei P8 revolutsiooniline puuteekraan toetab intuitiivset kasutajakogemust. Topeltkoputus salvestab täismõõdus ekraanitõmmise ja kiireks sisu kopeerimiseks ekraanilt piisab sõrmega ringi joonistamisest. Hüüa-oma-telefoni funktsioon võimaldab leida kaduma läinud telefoni kiiresti – telefon – vastab hüüdmisele kõlari kaudu.

Huawei P8 ainulaadne voolutarbe süsteem kombineerib õhukese disaini, säästliku akukasutuse ja erakordse jõudluse. Seadme 2600 mAh aku ja kaheksatuumaline Kirin 930 64-bitine kiibistik annavad konkureerivate nutitelefonidega võrreldes 20% suurema jõudluse ja pikima ooteaja.

P8 maxHuawei P8 pakub ammu oodatud uuenduslikke hääle- ja helifunktsioone. Mürarikkas keskkonnas saab kasutaja helitugevust suurendada 58% üle normaalse taseme. Tuulistes oludes suudab nutitelefon ühe mikrofoniga peakomplekti või kõrvaklappide kasutamisel summutada 90% tuulemürast. Integreeritud käed vabad süsteem toimib kuni kahe meetri kauguselt ja tänu sisseehitatud sõltumatule helikiibistikule on võimalik kvaliteedis kaotamata kuulata muusikat kaks korda valjemini.

Huawei P8 on varustatud kõikvõimalike kasutajate harjumusi ja uusi trende arvestavate lahendustega.

 • 4G SIM-kaardi kasutajatele mõeldes on seadmel kaks kaardipesa, millesse mahuvad igas formaadis SIM-kaardid.
 • Kui telefon on ühendunud Bluetooth-seadmega (nt Huawei TalkBand B2), saab telefoni avada mugavalt salasõna sisestamata.
 • 4G jaoks optimeeritud P8 ühendub rändlusvõrkudega ligikaudu kolm korda kiiremini kui tavalised telefonimudelid.
 • Soovi korral on telefoni tagaküljele lisana saadaval e-tindi ekraan, mis muudab metallist tagakaane mõne sekundiga e-raamatuks.

Huawei P8 uut tüüpi kaamera on optimeeritud vähese valguse ja suure kontrastsusega tööks ning võimaldab teha kauneid fotosid ka praktiliselt pimedas.

Lisaks:

 • tipptasemel 1,2° optiline pildistabilisaator;
 • maailma esimene RGBW-neljavärviandur;
 • peegelkaamera tasemel sõltumatu pildi

Huawei täiustatud tehnoloogia ja tarkvara võimaldavad nelja professionaalset hämarvõtterežiimi, kinofilmirežiimi ja lõbusaid loomingulisi võtterežiime, sealhulgas iseendast tehtavate piltide ehk selfide jaoks. Kunstnike, arhitektide, moealal tegutsejate ja kõigi teiste kasutajate käsutuses on nüüd uuenduslike funktsioonidega mobiilne foto- ja videostuudio.

Professionaalsete hämarvõtterežiimide hulgas on ka valgusmaalirežiim, mis kasutab valgusjoonte jäädvustamiseks Huawei P8 manuaalselt katikut. Näiteks pöörlevat karusselli pimedas valgusmaalirežiimil pildistades saab kunstiliselt jäädvustada liikumisel tekkivaid tulerõngaid. Nn tulepilte saab igaüks pimedas joonistada kas või väikese taskulambiga. Teine telefonidel esmakordselt kasutatav hämarvõtterežiim on valgusmõõte- ja eelvaaterežiim. Huawei P8 kasutaja saab eelvaates näha, kuidas ülesvõte paistaks, ja tänu sellele on hulga mugavam pimedas valgusallikatega katsetada. Lisaks on telefonil võimas selfie-režiim pildikorrektuuriga.

image010Huawei P8 kinofilmirežiim on nutitelefonide esimene profikaamera tasemel videorežiim. See võimaldab kasutajal juhtida ja suunata veel kuni kolme Androidi nutitelefoni, et jäädvustada sama stseeni neljast eri vaatenurgast, ning monteerimisel klippe sünkroonida.

Huawei patenditud Signal+ tehnoloogia, kompaktne ja võimas topeltantenn ning kiirlülitustehnoloogia aitavad nutitelefonil arukalt valida parima võimaliku töörežiimi. Kui antenni üks ots on kaetud ja signaal nõrgeneb, lülitub Huawei P8 hetkega ja tavalistest nutitelefonidest märksa kiiremini ümber antenni teisele otsale, tagades tugeva signaali säilimise. See funktsioon vähendab oluliselt kõnekatkestuste hulka ja aitab vältida kõigile metallkorpusega telefonidele omast probleemi, et telefoni teatud asendis peos hoides kipub levi kaduma. Signal+ tehnoloogia parandab kõnede õnnestumisprotsenti isegi kuni 300 km/h liikuvas rongis.

Huawei P8 ühendub rändlusvõrkudega kiiresti. Enam kui 20 Euroopa, Põhja-Ameerika, Ladina-Ameerika, Austraalia ja Aasia riigis ja piirkonnas tehtud rahvusvaheline rändluskatse näitas, et 4G ühenduste jaoks optimeeritud Huawei P8 lülitus rändlusvõrkudesse keskmisest telefonist umbes kolm korda kiiremini.

Huawei P8 premiumversiooni soovituslik jaehind on 599 € ja standardversiooni hind 499 €.

Huawei P8 max

Huawei P8 max põhineb P8 mudeli elegantsel disainil ning sellel on 6,8-tolline ekraan, pikema kestvusajaga aku ja unikaalne kaamera. Telefonil on P-seeria nutitelefonide elegantne disain ja uuenduslikud valgusmaalingu funktsioonid. Tänu nendele omadustele pakub uue suure ekraaniga Huawei nutitelefon kasutajatele senisest veel rohkem mängurõõmu.

16:9 formaadiga ekraan on kasutaja jaoks senisest mugavam. Lisaks on Huaweil 4360 mAh aku, mille pikaajalise kasutusaja tagavad energiasäästutehnoloogia ja toitehalduse kontrollimise rakendus. Tänu sellele saavad tarbijad telefonis olevaid videosid vaadata 15 tundi järjest.

Huawei P8 max mudelil on kombinatsioon 5+13 MP esi- ja tagakaamerast. Tagakaamera on varustatud optilise vibratsiooni vähendamiseks mõeldud mini SP-ga ja kahetonaalse välguga, mis aitab pimedas öös jäädvustada õigeid värve. Lisaks võimaldavad valgusmaalingu funktsioon ja videorežiimid kasutajatel loomingulisemalt luua kunsti vaid paari sõrmeliigutusega.

Huawei P8 max on esimesena maailmas varustatud üheosalise 4G antenniga, mis tagab levi hea vastuvõtu nutitelefonis.

Huawei P8 max mudelil on kõrge resolutsiooniga 6,8-tolline JDI toodetud ekraan, mis on suurim in-cell FHD ekraan maailmas. 4360mAh akule vaatamata on telefoni korpus endiselt 6,8 mm õhuke. P8 max mudeli värviparanduse tehnoloogia pakub kasutajatele paremat visuaalset elamust ka horisontaalrežiimis lugemiseks ning kasutamiseks.

Unikaalsed pildistamise funktsioonid

Huawei P8 max mudelil on kombinatsioon 5+13 MP esi- ja tagakaamerast. Tagumine kaamera on varustatud pilditöötlemise kiibiga ja 13 MP optilise vibratsiooni vähendamiseks mõeldud mini SP-ga, mis võimaldab teha kvaliteetseid pilte ka pimedas. Optiline vibratsiooni vähendamise tehnoloogia võimaldab vähendada kaamera ava 2-3 astet, mis tagab ka keerulistes tingimustes erksamad ja selgemad pildid. Kahetonaalne välk aitab ka pimedas säilitada piltidel loomulikke värve ja aitab luua elavaid pilte.

Tänu valgusmaalingu funktsioonile ja videorežiimide abile väheneb hiljem videote ja piltide töötlusaeg. Lisaks on selle mudeliga võimalik fotosid teha näotuvastus-, selfie-, panoraam- ja ajastusrežiimidega.

Erinevalt teiste telefonide valgusmaalingu funktsioonist, on P8 max mudelil reaalajas nähtav kuvamisfunktsioon ja käsitsi kontrollitav kaameraava. Kvaliteetseid pilte saab telefoniga teha ka ilma kolmjalga kasutamata ja lisaks on võimalik filmitud videoid teistega koheselt jagada. Lisaks on võimalik kahe teise telefoniga moodustada ühine grupp ning erinevate kaameravaadete vahetamise kaudu luua vingeid videofilme, mida ei pea monteerima.

Huawei P8 max väljapaistvaimaks omaduseks on see, et kogu korpus on ühes tükis. Nutitelefoni korpus on 94% ulatuses valmistatud vastupidavast lennunduses kasutatavast alumiiniumist.

Huawei P8 max mudelil on ülekuumenemise vältimiseks soojuse hajutamise funktsioon. Nutitelefon kasutab sama soojusjuhtimise tehnoloogiat nagu autotootjad BMW ja Lexus.

Huawei P8 max mudelil on järgnevad funktsioonid: Bluetoothi abil printimine, juhtmevaba projektori kasutamine, GPS-süsteem – need kõik võimaldavad e-kirjade ja tööülesannete mugavamat teostamist.

P8 max on kaetud innovaatilise nahast ekraanikattega, mis võimaldab kõnedele vastata ilma katet avamata – nii ei jää ekraanile sõrmejälgi ega plekke. Lisaks saab tänu nahast ekraanikattele toetada telefoni püstiasendis lauale ja seeläbi mugavamalt videoid vaadata.

Huawei P8 max on saadaval kahes versioonis: standardversiooni soovituslik jaehind on 549 € ja preemiumversiooni hind 649 €.