Avaleht Majandus Lihtne, kerge, vaimustav ZwCAD – las kõik sinu ideed voolavad vabalt, meie teeme ülejäänu!
Lihtne, kerge, vaimustav ZwCAD – las kõik sinu ideed voolavad vabalt, meie teeme ülejäänu!

Lihtne, kerge, vaimustav ZwCAD – las kõik sinu ideed voolavad vabalt, meie teeme ülejäänu!

Touch_balts_940-350ZwCAD on hea hinnaga CAD programm, mille tarkvara on loodud kõikidele erinevates tööstusharudes tegutsevatele arhitektidele, disaineritele ning inseneridele, kes tegelevad 2D ja 3D joonistega. ZwCAD on AutoCADi analoog, mis võimaldab luua, redigeerida, salvestada ja printida joonised laiendiga .dwg, .dxf või .dwf. Programmi ZwCAD+ kasutab rohkem kui 320 000 klienti enam kui 80 riigis.

ZwCAD Software Ltd teeb koostööd kõigi Balti riikidega. Esimene ZwCAD esindus avati Riias juba 2006. aastal. Eesti esindus pakub CAD tarkvara juba 5 edukat aastat.  Kodulehelt www.zwcadsoft.ee  võib alla laadida programmi ZwCAD + uusima versiooni SIIT  ja testida seda tasuta terve kuu!

ZwCAD – Less is more 

Väljend “vähem on rohkem” on muutunud aktuaalseks kõikides disaineritele mõeldud  (joonestus)programmides. Möödas on päevad, mil kasutajad tundsid huvi keerukate programmide vastu. Kuna paljud tarkvaraga töötajad kasutavad ainult 10% olemasolevaist funktsioonidest, täiustab ZwCAD arendusmeeskond pidevalt programme, et maksimeerida kasutatavust ja vähendada kulusid nii, et kliendid võiksid saavutada sama töömahuga paremaid tulemusi.

ZwCAD on lihtne CAD-lahendus 

Lihtsaks teeb selle kasutajasõbralikkus. ZwCAD on stabiilne ja kompaktne praktiliste funktsioonidega programm, mis vajab oma tööks vaid põhilisi ja minimaalseid nõudeid arvutile. Rohkem kui 95% kogenud inseneridest võib ühe päeva jooksul üle minna ZwCADile ilma, et peaks tegema lisakulutusi koolitustele.

Mugava töölaua praktiline kasutamine ja funktsioonid 

ZwCAD meeskond on saavutanud tasakaalu põhifunktsioonide 2D, 3D ja nende lisavõimaluste vahel, kuna ZwCAD +  keskendub ainult nendele võimalustele, mida vajavad ja kasutavad disainerid oma igapäevases töös. ZwCAD + tööpind on intuitiivne ning seda on lihtne navigeerida. Kasutaja, kes on tuttav teiste CAD programmidega, näiteks nagu AutoCAD, saab hõlpsasti alustada tööd ka ZwCADiga.

Minimaalsed arvuti konfiguratsiooninõuded 

Erinevalt teistest arvutiprogrammidest on CAD programmidel sageli kõrged nõudmised arvuti konfiguratsiooniseadmetele, mis suurendab kogukulusid projekteerimisele. ZwCAD + on optimeerinud ka arvuti konfiguratsiooninõudeid ning tulemusena vajab see programm võrreldes teiste CAD programmidega vähem RAM mälu. Sõbralikud miinimumnõuded arvutile tähendavad ka seda, et kasutajal on vähemtõenäoline vajadus uuendada konfiguratsiooni või osta uus ja võimsam arvuti.

Programmi kasutamine

See on lihtne, sest käsud ja vahendid sarnanevad 95% juhtudest populaarse programmi AutoCAD omadele. Vajadusel saab kasutada koolitusmaterjale Youtube´is ja samuti tehnilist abi foorumites.
Et proovida tarkvara uusimat versiooni ZwCAD 2015 + lae see alla kodulehelt www.zwcadsoft.ee/et/

Selleks, et olla interaktiivselt kursis uudistega, liitu ka ZwCAD Eesti Facebook´i lehega https://www.facebook.com/ZWCADEestis

zwcad_EE_705_457

ZWCAD Eesti