Avaleht Toode Maailma esimene kumera ekraaniga nutitelefon on müügil nüüd Elisas!
Maailma esimene kumera ekraaniga nutitelefon on müügil nüüd Elisas!

Maailma esimene kumera ekraaniga nutitelefon on müügil nüüd Elisas!

Maailma esimene kumera ekraaniga nutitelefon on müügil nüüd ElisasElisa esindustesse jõudis müügile mobiiltelefon LG G Flex, millel on maailmas esimene, innovaatiline kumer ja painduv ekraan ning isetaastuva kattega tagakaas.

Mobiiltelefoni LG G Flex kumer ekraan annab uudse vaatamise kogemuse ning tema painduvus aitab ära hoida, et telefon nii hõlpsasti ei puruneks.

Uudne, kumer telefon peidab endas maailma esimest kaardus akut, mis peab kaua vastu ning on valmistatud erilisest pehmest materjalist. Telefoni tagakaas on tehtud nanomaterjalist, tagades pisikeste olmekriimude kadumise 2 minuti jooksul.

Hallis toonis LG G Flexil võimas 2,26 gigane neljatuumaline protsessor võimaldab samaaegselt kasutada mitmeid erinevaid rakendusi ning ergonoomilise disainiga 6-tolline kumer HD POLED-ekraan sobib ideaalselt piltide ja videote vaatamiseks.

Maailma esimene kumera ekraaniga nutitelefon on müügil nüüd Elisas3Telefonil on ka väga võimas 13 megapiksline kaamera, mille piltide kvaliteet on parem kui keskmisel digikaameral ning mis sobivad mitte ainult telefoniekraanilt või arvutist vaatamiseks, vaid ka väljaprintimiseks. Mobiilse interneti olemasolu korral on fotosid telefonist lihtne jagada sõprade ja lähedastega. Jäädvustatud kaadreid saab koheselt jagada nii Facebookis, salvestada need pilve või saata koju e-kirja teel.

Maailma esimene kumera ekraaniga nutitelefon on müügil nüüd Elisas2Uudne nutitelefon on koheselt saadaval Tallinnas Kristiine ja Rocca al Mare esindustes. Mobiiltelefon on täna jõudmas veel mitmetesse Elisa esindustesse ning igast Elisa esindusest on võimalik telefoni ka tellida.

Elisa (www.elisa.ee) on Põhjamaade juhtiv sideteenuste pakkuja, mille aktsiad on avalikult noteeritud NASDAQ OMX Helsingi börsi suurte ettevõtete nimekirjas. Elisa teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti, sealhulgas Eestis üle 655 000 kliendi. Eestis suuruselt teine mobiilsideoperaator Elisa pakub oma klientidele laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid. Vahendame läbi sidevõrkude inimestele elamusi ja parandame ettevõtete tootlikkust. Elisa keskendub eraklientidele ja ettevõtetele suunatud IKT- ja võrguteenuste arendamisele. Elisa ja juhtiv globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa Eesti AS käive oli 2013. aastal 94,8 miljonit eurot.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga