Avaleht Toode Neste langetas pühadeks kütusehinda kõikides tanklates üle Eesti
Neste langetas pühadeks kütusehinda kõikides tanklates üle Eesti

Neste langetas pühadeks kütusehinda kõikides tanklates üle Eesti

Neste alandas kõikide kütuste hindu 10 senti liitrilt tanklates üle Eesti 3. jaanuarini.

„Pakume oma klientidele jõuluperioodiks kvaliteetset kütust soodsama hinnaga. Neste talvised kütused sobivad miinuskraadidega kasutamiseks, on heade säilimisomadustega ja keskkonnasõbralikud. Neste Futura diislikütuse külmakindlus on kuni -32 kraadi ning Neste Pro Dieselil kuni -37 kraadi. Lisaks on Nestel olemas klaasipesuvedeliku tankurid, millest pakume klaasipesuvedelikku Neste City Voltera Pro külmakindlusega kuni -20 kraadi,“ ütles Neste Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht Risto Sülluste.

Praegusel heitlikul talvel, kus temperatuurid on kord plussis, kord miinuspoolel, tasub sõiduki kütusepaak täis hoida. „Garaaž kaitseb autot talvel külma ja niiskuse eest, kuid mootori töökorras hoidmise nimel tasub jälgida, et suuremate miinuskraadidega oleks kütusepaak täidetud,“ ütles Sülluste.

Soojas garaažis ja miinuskraadidega õues on temperatuuridevahed väga suured. Kiiresti külmast sooja ja vastupidi liikudes võib kütusepaagis olevast õhust tekkida kondensvett, mis kütusesse sattudes põhjustab probleeme mootoris.

“Kondensvett kütusepaagis on võimalik ära hoida sellega, et tankida paak täis. Kui hoida kütusetase poole peal, on kondensvee tekkimise võimalus temperatuuride kiirel vahetumisel tõenäoline. Pigem sõita talvel alati täispaagiga – see on mootori tervisele hea. Samuti tasub tankima minnes jälgida, et autole kogunenud lumi ja jää kütusepaaki ei pudeneks. Ka see on võimalus, kuidas vesi võib sattuda kütusesse ja põhjustada probleeme mootoris,” selgitas Sülluste.

2019. aastal oli Neste müügitulu 15,8 miljardit eurot. 82% ettevõtte ärikasumist moodustas taastuvtoorainest toodang.

Uued kütusehinnad Neste tanklates on:

Bensiin 95 – 1,149
Bensiin 98 – 1,199
Diislikütus D – 0,979
Pro Diesel – 1,059