Avaleht Majandus Restoran Merineitsi avas Tallinna kesklinnas suve-buffet
Restoran Merineitsi avas Tallinna kesklinnas suve-buffet

Restoran Merineitsi avas Tallinna kesklinnas suve-buffet

Foto: Marit Kuusk

Viru hotelli restoran Merineitsi avas suvise lõuna-buffet, mis üllatab külalisi võimalusega ise burgereid valmistada. Iga päev avatud rikkaliku valikuga menüüsobib nii ärilõunaks kui ka nädalalõpu brunch´iks perega.

“Pakume buffet-lõunaid Merineitsi restoranis hooajaliselt, suvisel turismihooaja kõrgperioodil ja perepuhkuste ajal, mistõttu menüüvalik lähtubki suuresti peredest,” märgib peakokk Margus Tammpere.

Tema sõnul ööbib nii Viru kui ka Estoria hotellides aastas üle 8000 lapse, suur osa just suvisel koolivahajal. “Mis võiks väikestele külalistele lõbusam olla, kui kokaametit harjutada ning päris ise jäätist valida või hamburgerit meisterdada. Just sellist, mis kõige laiemalt naeratama paneb. Suurt elevust on tekitanud just must söeburger,” lisab peakokk.

Foto: Johannes Hoimoja

Lõuna-buffet´s on lai salati ja antipasti valik ning suvised kerged suupisted, kuumadest roogadest on alati ootamas päevakala, pastaroog, küpsetatud köögiviljad ja BBQ sortiment. Restorani väikestele külalistele mõeldes on menüüs lihapallid. Magustoiduks võib valida värskeid puuvilju ja marju, mandlikooki ning nii täiskasvanute kui ka laste lemmikut – vahvlijäätist.

Foto: Johannes Hoimoja

Lõuna-buffet Viru hotelli teisel korrusel on avatud igal päeval kell 12:00–16:00. Siia saab tulla pikemaks lõunaks keset tööpäeva või kogu perega näiteks nädalavahetusel. Laupäeviti ja pühapäeviti liigub hotellis ringi Sokos hotellide maskott Onni Orav, kes lapsi lõbustab.

Lõuna-buffet hind on 12.50, alla 3-aastastele lastele on lõuna tasuta ja kuni 12-aastastele 5,5 eurot. Buffet jääb avatuks augusti keskpaigani.