Avaleht Majandus Silberauto hooldab vanemaid Mercedes-Benzi sõiduautosid soodustingimustel
Silberauto hooldab vanemaid Mercedes-Benzi sõiduautosid soodustingimustel

Silberauto hooldab vanemaid Mercedes-Benzi sõiduautosid soodustingimustel

Klientide soovidele vastu tulles otsustas Silberauto pikendada kampaaniat, mis võimaldab vanemate kui kuue aasta vanuste Mercedes-Benzi sõiduautode omanikel oma sõidukit hooldada soodustingimustel.

Töötunnihind on Silberauto esindustes üle kuue aasta vanuste Mercedes-Benzi sõiduautode omanikele tavapärasest 25 protsendi võrra madalam, originaalvaruosad aga 15 protsenti soodsamad.

Mobiilne töökoda Service Truck kontrollis Narvas, Pärnus ja Tartus viie tööpäeva jooksul kokku 189 Mercedes-Benzi sõiduautot. Sõidukite tehniline seisukord erines oluliselt, sõltuvalt sõiduki hooldusajaloost ning hoolduste ja remondi läbiviimiseks valitud partnerist. Peamiste probleemidena tuvastati erinevaid ebapiisavast hooldusest tingitud veermiku- ja piduriprobleeme, millest paljud olid kriitilist laadi, samuti õlilekkeid mootoritest. Koostöös Daimler AG-ga pakutud tasuta sõiduki tehnilise kontrolli eesmärgiks oli liiklusohutuse suurendamine ning sõidukijuhtide teavitamine ametlikus Mercedes-Benzi esinduses teostatud hoolduse ning originaalvaruosade kasutamise eelistest.

Paljud klientidest ei olnud teadlikud näiteks sellest, et Mercedes-Benzi ametlikus esinduses paigaldatud varuosadele ning tehtud töödele kehtib kahe aasta pikkune läbisõidupiiranguta garantii. Vigade tuvastamise korral andsid Silberauto Eesti eksperdid sõidukiomanikele nõu probleemide kõrvaldamiseks.

Vanimaks kontrollitud sõidukiks oli Soome ning Eesti ajakirjandustöötajate 1974. aastal ehitatud matkabuss Mercedes-Benz L 508 D, mis läbis tehnilise kontrolli vahetult enne seda, kui mehed alustasid pikka reisi Musta mere äärde ning Transnistriasse. Sõiduautodest osutus vanimaks 1987. aastast pärinev Mercedes-Benz E-klass (W124).

Mercedes-Benz Service Truck külastas Narvat, Pärnut ja Tartut.

Lisainfot teeninduskampaania kohta saab Silberauto esindustest ning veebiaadressilt http://www.silberauto.ee