Avaleht Teenus SÕIDA TÄNA TASUTA! Drivr Eesti toetab seadusloomet tasuta sõidu päevaga
SÕIDA TÄNA TASUTA! Drivr Eesti toetab seadusloomet tasuta sõidu päevaga

SÕIDA TÄNA TASUTA! Drivr Eesti toetab seadusloomet tasuta sõidu päevaga

Drivr9Täna saab Tallinnas tasuta taksoga sõita. Lae alla Drivr äpp, registreeri ennast kasutajaks, kinnita e-maili aadress ja telefoninumber ning telli auto, sõidu kinnitamise lehel vali makseviisiks sularaha ja kinnita tellimus – kuni 10€ väärtuses on täna kõik sõidud tasuta. Kampaania kehtib kell 8.00-20.00.

Täna toimub Riigikogus kokkuleppevedude seaduseelnõu esimene lugemine. Drivr Eesti tervitab uue seaduseelnõu lugemist ja loodab selle kiiret vastuvõtmist, et ka kokkuleppe vedajate turg saaks reguleeritud. Oma toetuse näitamiseks korraldab taksoteenust pakkuv Drivr Eesti teisipäeval tasuta sõidu päeva, mis kestab ajavahemikus kella 8-20 ning sõita saab 10 euro väärtuses. “Lae alla äpp, vali maksuviisiks sularaha ja telli auto!” kõlab Drivri tasuta sõidu päeva kontseptsioon.

Drivr Eesti leiab, et tänane taksonduse regulatsioon on ajale jalgu jäänud ja see pole tegelikult kunagi korralikult eesmärki täitnud. Senini on taksot saanud sõita iga mees, kuna teenindajakaarte on väljastanud taksoettevõtjad ise ja kohalikul omavalitsusel on puudunud reaalne ülevaade, kes päriselt rooli keerab. Samuti on taksoettevõtete seas välja arenenud ka nö. sõidukikaardivabrikud, kust iga mees saab 100-200-eurose kuutasu eest osta endale kehtiva sõidukikaardi. Neid ettevõtjaid ei huvita ei auto seisukord ega selle juht ja millise teenuse saab klient. Ka vastloodud taksoettevõtjate liidust leiab tegijaid, kes on oma äri ehitatanud sisseostetud sõidukikaartidele.

“Meie hinnangul paneb taksoettevõtjaid kõige rohkem nurisema uuest konkurentsist tekkinud olukord, mis nõuab neilt suuremaid investeeringuid teenuse kvaliteeti et püsida konkurentsivõimelisena,” seisab Drivr Eesti avalduses. “Kokkuvõttes peaks ikkagi iga ettevõte ise hoolitsema selle eest, et tema teenus oleks turvaline, kvaliteetne, kliendisõbralik ja kaasaegne.”

Tasuta sõidu päev kestab teisipäeval ajavahemikus kella 8-20.

Muuseas, Drivr alustas ka 1. aprillist kuni 2017. aasta 31. märtsini kestva kampaania “Telli, Sõida ja Võida”, kus iga kas läbi mobiilirakenduse “Drivr”, tellimiskeskuse telefonilt +372 8878787 või internetist www.drivr.ee sooritatud ning edukalt lõpetatud tellimus osaleb igakuises loosimises, mille võiduks on kuuajaline Škoda Octavia kasutusõigus. Kampaania käigus saab igal kuul õnnelikuks üks inimene, kes pääseb Eesti üheks parimaks autoks peetava Škoda rooli. Rohkem infot kampaania kohta leiab SIIT!