Avaleht Majandus Tänasest saab igapäevast kaupa tellida veebipoe eCoop.ee kaudu
Tänasest saab igapäevast kaupa tellida veebipoe eCoop.ee kaudu

Tänasest saab igapäevast kaupa tellida veebipoe eCoop.ee kaudu

Avaleht eCoop2Coop Eesti avas täna veebipoe eCoop.ee, mille kaudu on võimalik koju tellida ligi 8000 erineva toidu-, joogi- ja esmatarbekauba kasvõi sama päeva õhtuks.

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Jaanus Vihandi sõnul oli eesmärk luua ostukeskkond, mis teeks kliendi elu võimalikult mugavaks. „Oleme toitumisnõustajate abil koostanud tervislikud soovituslikud ostukorvid, loonud võimaluse isiklike ostunimekirjade koostamiseks, nende jagamiseks pere ja sõpradega ning lisandumas on veel hulk põnevaid funktsioone, mis teeb igapäevase ostlemise lihtsamaks ja kiiremaks,“ ütles Vihand. „Sisuliselt on eCoopi kasutamine lihtne nagu e-deklaratsioon, paar klikki ja valmis,“ lisas Vihand.

Tänu tootekategooriatele ning otsingule on kauba valimine e-poes lihtne ja mugav. eCoop.ee leheküljel on võimalik tellimusi esitada ööpäevaringselt ning kaup tuuakse kliendi soovitud aadressile kõikidel nädalapäevadel ajavahemikus 10-22, seda ka pühade ajal. Esimestel kuudel on kaupa võimalik tellida Tallinnasse ja selle lähiümbrusesse, kuid veel sel aastal on plaanis teenuse kättesaadavuse piirkonda laiendada. eCoop.ee toimib lisaks arvutile ka nutitelefonis ja tahvelarvutis.

Kauba eest saab e-poes tasuda nii internetipanga kui ka Säästukaart Plussiga ning neist viimasega tasumisel pakub eCoop paljudele toodetele Eesti parimat hinda. Kauba koju toomine on tasuta, kui tellimuse kogusumma ületab 40€ ning väiksema tellimuse korral lisandub kullerteenuse tasu 4.50€. Täna, veebipoe avamise ja E-smaspäeva puhul, on kauba kohale toomine ostusummast sõltumata tasuta.

Coop Eesti e-pood asub aadressil www.ecoop.ee ning sortimendis on ligi 8000 erinevat toodet, täienedes igal nädalal 500 toote võrra.

VAATA E-POE TUTVUSTAVAT VIDEOT!