Avaleht Teenus Turismiettevõtjad saavad enesetäiendamiseks tasuta e-kooli
Turismiettevõtjad saavad enesetäiendamiseks tasuta e-kooli

Turismiettevõtjad saavad enesetäiendamiseks tasuta e-kooli

Foto: Pixabay

EASi Turismiarenduskeskus avas Eesti turismiettevõtjatele tasuta veebipõhise koolituskeskkonna Visit Estonia e-Akadeemia, mille eesmärk on võimaldada turismiettevõtjatel õppida, kuidas paremini klientideni jõuda, nende kogemust parandada ning kuidas suuremat tulu teenida.

EASi Turismiarenduskeskuse direktori Tarmo Mutso sõnul on eriti väiksema ja keskmise suurusega turismiettevõtjate päevad üldjuhul väga pikad ja aega erinevatele koolitustele sõitmiseks leida on väga keeruline. “Tahtsime teha Eesti turismiettevõtjate elu lihtsamaks ja lõime keskkonna, kus on võimalik ennast ise täiendada endale vajalikul teemal, sobilikul hetkel, ilma et peaks kuhugi selleks sõitma,” selgitas Mutso.

Mutso kinnitusel on Visit Estonia e-Akadeemia avatud tasuta kasutamiseks kõikidele visitestonia.com veebikeskkonnas registreeritud eri valdkondade turismiettevõtjatele, keda on hetkel tuhatkond. “Lõpptulemusena loodame veebikeskkonnast Eesti turismiettevõtjatele suuremat majanduslikku tulu ning et meid külastavate turistide jaoks siinsete turismitoodete ja -teenuste kvaliteet veelgi paraneks,” lisas Mutso.

Visit Estonia e-Akadeemia on jagatud kaheksaks peateemaks. Nii saab ennast testida ja täiendada turunduse, müügi, ligipääsetavuse, keskkonna, toodete ja teenuste, kliendisuhete, koostöö ja juhtimise valdkondades ning need on omakorda jaotatud mitmeteks alamteemadeks.

Õppematerjalid on koostatud oma valdkonna ekspertide poolt ning veebipõhine koolituskeskkond on avatud tasuta kasutamiseks kõigile visitestonia.com keskkonnas registreeritud turismiettevõtjatele.