Avaleht Teenus Veriff testib platvormivälist isikusamasuse tuvastamise tarkvara
Veriff testib platvormivälist isikusamasuse tuvastamise tarkvara

Veriff testib platvormivälist isikusamasuse tuvastamise tarkvara

Tehnoloogiaettevõttel Veriff valmis testversioon uuest tootest Verification Tool.

Kavandatav toode on isikusamasuse tuvastamise tarkvara, mis on kohandatud kasutamiseks välistele osapooltele. Tegemist on pilvepõhise tarkvarateenusega, mis võimaldab ettevõtetest klientidel integreerida Veriffi tehnoloogia oma digitaalsesse lahendusse ja lõppkasutaja liidesesse. Potentsiaalsed kasutajad saavad ennast nüüd toote ootejärjekorda kirja panna.

Veriffi isikusamasuse tuvastamise tööriista saab kasutada rakendusliidese (API) või tarkvaraarenduse komplektina (SDK). Nii toimub kliendi tuvastamine teenusepakkuja enda äpis või veebilehel, mis muudab tarbijaga seotud töövoo ühtlaseks ja paindlikuks.

Pärast vajalike seadistuste tegemist pääsevad volitatud isikud ligi Veriffi automatiseeritud otsustussüsteemile, mis paikneb ettevõtte poolses turvasüsteemis. Antud tööriist annab ettevõtetele täieliku kontrolli verifitseerimise protsess üle, sealhulgas ka täiendava manuaalse kontrolli või lõpliku kinnituse andmise võimaluse klientidele, kes läbivad isikusamasuse tuvastuse.

“Väline isikusamasuse tuvastamise tööriist on kuluefektiivne ja uuenduslik lähenemine verifitseerimisteenuse turul. Meil on võimalus laiendada oma ökosüsteemi uute koostööpartnerite ja klientide näol. Kõik soovijad võivad oma huvist märku anda ootejärjekorraga liitudes, et seejärel saada juba konkreetsem ülevaade tootest ja otsustada, kas see kattub ettevõtte vajadusega,” ütles Veriffi kaasasutaja ja tootearendusjuht Janer Gorohhov. “Kuna digitaalse maailma ohuks on küberpettused, siis tarbijad vajavad ennetavat lahendust, mis ühilduks mugavalt seniste käitumisharjumustega.”

Isikusamasuse tuvastamise tööriist sobib eelkõige ettevõtetele, kel on olemas majasisene “tunne oma klienti” oskusteave, aga puudub tehnoloogiline lahendus otsustusprotsesside haldamiseks.