Avaleht Teenus KUTSE PILOOTIDELE I Wizz Air kutsub piloote tiimiga liituma
KUTSE PILOOTIDELE I Wizz Air kutsub piloote tiimiga liituma

KUTSE PILOOTIDELE I Wizz Air kutsub piloote tiimiga liituma

Wizz Air, Euroopa kõige kiiremini kasvav ja keskkonnasäästlikum lennufirma maailmas*, jätkab pilootide otsimist. Ettevõtte eesmärk on jõuda 2030.aastaks 20 000 kolleegi täitumiseni. Selleks värbab Wizz Air pidevalt tipptalente juurde, kes on valinud pilvepiiri oma kontoriks. Kõik kandidaadid, kes soovivad liituda Wizz Airi meeskonnaga ning juhtida kaasaegse ja jätkusuutliku lennupargi lennukeid, on oodatud 28. novembril Tallinnas toimuvale avatud uste päevale.

“Tunneme uhkust oma mitmekülgse kultuuri ja enam kui 60 rahvusest kolleegide üle. Sel ning tulevastel aastatel jätkame ettevõte uute kolleegide värbamist nii Euroopast kui ka mujalt,” kinnitab Wizz Airi salongispetsialisti värbamise vanemjuht Andras Rado.

Tunneme uhkust oma mitmekülgse kultuuri ja enam kui 60 rahvusest kolleegide üle.

Foto: Wizz Air

Wizz Air palkab aktiivselt kapteneid tüübipädevusest olenemata, esiohvitsere ja kadette. Kandideerimiseks tuleb soovijatel külastada lennufirma veebilehte. Sarnaselt salongipersonali kiirele karjääriarengu võimalustele on ka pilootidel tõenäoline saavutada karjäärihüpe, kasvades kiiresti kadetist esiohvitseriks ja sealt juba kapteniks. Pilootidele, kes soovivad panustada rohkem, on saadaval ka mitmed teised lennumeeskonnaga seotud ametikohad. “Lisaks paljudele ettevõttesisestele boonustele, maksab ettevõte pilootide tüübireitinguga seotud koolitused kinni. Ühtlasi sponsoreerib ettevõte ka kõigi uute liitujate koolitusi,” lisab Rado.

“Lennundus on paljutõotav sektor kõigile, kes soovivad endale kõrge lennuga karjääri. 2022.aasta esimese viie kuuga on Wizz Air tööle võtnud üle 1000 lennumeeskonna liikme ja 400 piloodi. See arv kasvab pidevalt. Meil on hea meel pakkuda tööd inimestele, kes soovivad huvitavat ja dünaamilist karjääri. Hetkel ootame oma meeskonnaga liituma piloote. Loodame võimalike kandidaatidega kohtuda Tallinnas toimuvatel lahtise uste päevadel. See on suurepärane võimalus tutvuda Wizz Airi kokkuhoidva perega ja sellega ka liituda,” kommenteerib Rado.

Meil on hea meel pakkuda tööd inimestele, kes soovivad huvitavat ja dünaamilist karjääri.

Wizz Airi lahtiste uste päev pilootidele:

  • Kuupäev: 28. november 11:00
  • Asukoht: Savoy Boutique Hotel, Suur-Karja 17, 10140 Tallinn, Eesti
  • CAPA andmetel – Center for Aviation Awards for Excellence 2022
  • Üritusele ei ole vaja eelregistreerida