Avaleht Hea Eesti asi ZÄPi edukas rahakorje: kampaania maksimaalne eesmärk täitus 3 tunniga
ZÄPi edukas rahakorje: kampaania maksimaalne eesmärk täitus 3 tunniga

ZÄPi edukas rahakorje: kampaania maksimaalne eesmärk täitus 3 tunniga

Täna hommikul ühisrahastus kampaaniat alustanud Eesti tehnoloogiafirma ZÄP kaasas raha arvatust olulisemalt kiiremini, mistõttu lõpetas ettevõte rahakorje juba samal päeval. Ettevõtte kogus kolme tunniga üle 390 000 euro ja ületas sellega enam kui kahekordselt oma miinimumeesmärgi.
Kui algselt pidi ühisrahastusplatvormil Funderbeam 5. novembril käivitunud kampaania olema investoritele avatud kuu aega, siis tänu ootamatult tempokalt kulgenud rahakogumisele täitis ZÄP seatud sihi vaid loetud tundidega.

„Töötame igapäevaselt selle nimel, et läbi targa kõrgtehnoloogilise lahenduse väheneks nakkushaiguste põhjustatud majanduslik kahju ja et kõigil oleks rohkem tervelt elatud päevi,“ märgib ZÄP tegevjuht Riho Antsmäe ning lisab: „Meil on väga suur au, et ZÄPi vastu on näidatud üles nii suurt investeerimishuvi – see on ülim positiivne tagasiside.“

Et ettevõtte laiendamiseks vajalik investeering on koos, lõpetas ZÄP rahastuskampaania kavandatust oluliselt varem, juba samal päeval kuue tunni möödudes.

Väga edukaks osutunud rahakaasamine lubab ZÄPil investeerida jõuliselt laienemisse – Soome, Rootsi, Lätti ja Leetu.