1. Avaleht
  2. GoodNews TV
  3. ELAMUS SPA VIDEO I Saunast ja ujumast sööma ning söömast baldahiinvoodile raamatut lehitsema – kõik ühest kohast!
ELAMUS SPA VIDEO I Saunast ja ujumast sööma ning söömast baldahiinvoodile raamatut lehitsema – kõik ühest kohast!

ELAMUS SPA VIDEO I Saunast ja ujumast sööma ning söömast baldahiinvoodile raamatut lehitsema – kõik ühest kohast!

Elamus SPA koosneb kolmest erinevast alast ning seega leidub spaasõpradele tegevust kogu päevaks – spaas saab saunatada, supelda, osaleda saunarituaalidel, süüa ning juua, raamatuid lehitseda ning lastele on olemas suur ja uhke lasteala. Elamus SPA-sse on külastajad oodatud varahommikust kuni südaööni – veemõnusid ning saunaelamusi saab nautida ajapiiranguta.

Elamus SPA on kogu pere päevaspaa

Elamus SPA on kogu pere päevaspaa, kus külastajaid ootavad mitmed erinevad veealad, suur saunavalik ning väliterrassid. Spaas on olemas kogu pere spaa-ala, kus on 13 erinevat sauna, veesilmad ja lastele suur ning uhke lasteala. Täiskasvanute jaoks on eraldi 21+ spaa-ala, kuhu pääsevad külastajad alates 18+ vanusest. 21+ spaa-ala on hubasem ja mõnusam, 9 saunaga puhke- ja spaa-ala. Veespordi harrastajatele on olemas kuue rajaga sportbassein, mis sobib ka vee- ja vesiaeroobika treeningute jaoks.

Elamus SPA on kogu pere päevaspaa, kus külastajaid ootavad mitmed erinevad veealad, suur saunavalik ning väliterrassid.

Kui suure saunatamise ja ujumise juures peaks kõht tühjaks minema, siis Elamus SPA kohvikutes on ootamas lai valik sööke ja kosutavad joogid. Kui saun ja kõhutäis peaksid väsitama, siis spaas on olemas hubased baldahiinvoodid, millel on mõnus silm korraks kinni lasta. Kes magada ei taha, saab nautida rahulikumat hetke, valida välja riiulitelt üks raamat ja seda pikutades lehitseda – Elamus SPA-s on olemas raamaturiiul, kus on väga mitmekesine raamatute valik.

Koguni 22 erineva temperatuuriga sauna

Elamus SPA 22 erineva temperatuuriga sauna tagavad, et iga suur saunasõber leiab endale meelepärase sauna. Saunu leidub alates 42-kraadisest Jaapani vannist, mida Jaapani kultuuris loetakse juba sauna hulka, vahepeale 60- kuni 75- kraadised saunad ja lõpetades 100 kraadise saunaga. Näiteks on spaas Roosimeresaun, mis on üks romantilisemaid saunu ja selle temperatuur on 75 kraadi. Tõelisi saunagurmaane kostitab Elamus SPA 100-kraadise gurmeesaunaga, mille kõrval on jahutav külmaveebassein.

Tõelisi saunagurmaane kostitab Elamus SPA 100-kraadise gurmeesaunaga, mille kõrval on jahutav külmaveebassein.

Foto: Karen Härms

Elamus SPA 9 vahvat saunameistrit hoolitsevad selle eest, et külastajad kogeksid tõelisi saunaelamusi ja selleks on nad välja mõelnud 6 erinevat saunarituaali. Leidub nii lõõgastavaid, meditatiivseid ning ilugurmaanidele ka sheavõiga rituaale.

Juulikuus selgitatakse Elamus SPA-s välja Eesti saunameistrite hulgast parimad

Suur saunavalik, uhked saunarituaalid ja suur saunameistrite meeskond teeb Elamus SPA-st Aufgussi organisatsiooni liikme. Eelmisel aastal valiti Elamus SPA maailma parimaid spaa- ja saunakeskuseid ühendava organisatsiooni liikmeks ning spaa jaoks on suur au käesoleval aastal korraldada Eesti esimesed Aufgussi saunameistrite võistlused, mis tähendab, et juulikuus selgitatakse Elamus SPA-s välja Eesti saunameistrite hulgast parimad, keda sügisel saadetakse esindama koos teiste maailma saunameistritega Hollandisse. “See saab olema üks vahva teekond, sest tegemist on ju nüüd saunasajandiga. Saame sauna kütta 100 aastat järjest ja veel kauemgi,” tõdeb Elamus SPA elamuste juht Margit Kurn.

Eelmisel aastal valiti Elamus SPA maailma parimaid spaa- ja saunakeskuseid ühendava organisatsiooni liikmeks ning spaa jaoks on suur au käesoleval aastal korraldada Eesti esimesed Aufgussi saunameistrite võistlused.

Elamus SPA uuendused toovad midagi uut nii saunasõpradele kui ka lastele

Selle jaoks, et saunarituaalid ja saunaetendused saaksid olla uhked, on tulemas uuendus: 90-kohaline saunaetenduste ja rituaali saun. Eriti suurt põnevust lubab Elamus SPA ka lastele ja lapsemeelsetele alates septembri lõpust, sest just siis avatakse uus renoveeritud lasteala – eksootiline džungel kolme uue uhke liutoruga, mis on nii heli- ja valgusefektidega, kui ka turvalise pidurdusalaga, et lastel oleks mõnus lustida.

Head Uudised GoodNews