Avaleht Teenus ELMO Rent pakub klientidele võimalust rendiauto enda juurde ööseks jätta
ELMO Rent pakub klientidele võimalust rendiauto enda juurde ööseks jätta

ELMO Rent pakub klientidele võimalust rendiauto enda juurde ööseks jätta

Elektriautode lühirendile spetsialiseerunud ELMO Rent pakub klientidele nüüd võimalust rendiauto enda juurde ööseks jätta. Peamine sihtgrupp uue teenuse väljatöötamisel on inimesed, kes elavad rendipunktist kaugel kuid töötavad kesklinnas või rendipunkti lähedal. Pakkumine kehtib 99eur kuupaketti kasutajatele ja võimaldab hommikul elektriautoga bussirada kasutades kiirelt tööle jõuda ning õhtul tagasi koju jõuda.

Samas võib autot alati kasutada, ka öösel, sel juhul arvestatatakse hind vastavalt reaalsele kasutusele hinnakirjas toodud aja- ja kilometraaži arvestusele. Vahemikul kella 19.00-8.00, kui autot ei kasutata ei jookse ajatariif ning tasu on 0.-eurot.

„Meile meeldib painutada auto jagamisäri piire ning järjest rohkem pakkuda, viimasel kahel aastal arendatud tehnoloogiaga ,veel personaliseeritumat autojagamise kogemust oma klientidele“ märkis ELMO Rent juht Enn Laansoo, Jr.

ELMO Rent on maailma üks esimesi elektriautode lühirendiettevõtteid, kes pakub klientidele keskkonnasõbralikke sõiduvõimalusi. Pidevalt kasvav keskkonnasõbralike autode park on kasvanud üle 50, mitmekordistub suveks ja iga kuu säästetakse linnaruumis CO2’te keskmiselt 7000kg/kuus. 2019. aastast on ELMO Rent tunnustatud vastutustundliku ettevõtluse märgisega.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga