1. Avaleht
  2. Teenus
  3. Elroni rongireisijad saavad lugeda tasuta Geenius.ee tasulist sisu
Elroni rongireisijad saavad lugeda tasuta Geenius.ee tasulist sisu

Elroni rongireisijad saavad lugeda tasuta Geenius.ee tasulist sisu

Alates 11. maist saavad kõik Elroni rongireisijad lugeda tasuta Geenius.ee tasulist sisu.

“Elroni eesmärk on alati olnud pakkuda reisijatele turvalist, mugavat ja keskkonnasõbralikku reisirongiteenust. Klientidelt oleme saanud tagasisidet, et nad oleksid huvitatud päevakajaliste uudiste ning hariva sisu saamisest ning alates 11. maist ongi kõikides Elroni rongides reisijatele tasuta ligipääs uudiste keskkonnale Geenius.ee. Nüüd saavad reisijad rongisõidu aega kasutada uudiste lugemiseks, et olla nii Eestis kui maailmas toimuvaga kursis,” lausus Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Katrin Kulderknup.

Kulderknup selgitas, et Geenius.ee uudiste lugemiseks on vajalik nutiseadme olemasolu. “Rongis olles on vajalik liituda rongi wifi-võrguga ning avada geenius.ee portaal. Seejärel konto registreerida ning siis ongi kogu portaali tasuline sisu rongireisijale tasuta kättesaadav,” kutsus Kulderknup reisijaid üles võimalust kasutama.

Geeniuse peatoimetaja Martin Metsa sõnul on see hea võimalus Geeniuse head sisu rohkem nähtavamaks muuta. „Koostöö Elroniga on hea võimalus rongis reisijatel aega sisukalt ja kasulikult kasutada ning saada päriselt aimu Geeniuse kvaliteetsest sisust. Me anname igapäevaselt nõu, kuidas endale kõige paremal moel autot osta, milline on kõige parem telefon ning kuidas enda kodu- ja rahaasju ajada,” lausus Mets.

Lisaks tavalisele Geenius.ee sisule on rongis avatud ärikasutajatele mõeldud idufirmade portaal DigiPro, Eesti ärimaastikku lahkav Ärigeenius, e-poe pidamist hõlbustav E-kaubandus ja raamatupidamisportaal RMP. „See annab eksklusiivse võimaluse lugejatel Elroni rongides tasuta näha, millest ka nendes portaalides räägitakse,” ütles Geeniuse peatoimetaja.

Head Uudised GoodNews