Avaleht Teenus Finnair valiti taas Põhja-Euroopa parimaks lennufirmaks
Finnair valiti taas Põhja-Euroopa parimaks lennufirmaks

Finnair valiti taas Põhja-Euroopa parimaks lennufirmaks

Lennureisijad valisid Finnairi Skytraxi World Airline Awardsil taas Põhja-Euroopa parimaks lennufirmaks. Finnair pälvis selle tunnustuse kaheteistkümnendat korda järjest.

“Meil on hea meel tunnustuse üle, mis peegeldab iga Finnairi töötaja pühendumust luua oma klientidele täiuslik reisikogemus,” ütleb Finnairi kliendikogemuse ja toodete asepresident Tiina Tissari. “Meie tegevuskeskkond ei ole viimase kahe aasta jooksul olnud lihtne, kuid meie fookus on alati olnud klientidel. Tahan tänada kogu Finnairi meeskonda ja koostööpartnereid suurepärase töö eest.”

Finnair jätkab tööd konkurentsivõimelise kliendikogemuse nimel, keskendudes eelkõige oma toote ja teenuse kvaliteedi säilitamisele, töökindlusele, täiustatud digiteenustele ja klientide valikuvõimaluste kasvatamisele.

  • Skytraxi World Airline Awards on maailma suurim iga-aastane lennureisijate rahulolu uuring, mida tuntakse ka lennundustööstuse Oscaritena. Uuring analüüsib klientide rahulolu üldise kliendikogemuse osas nii lennujaamas kui ka lennuki pardal.