Avaleht Tunnustus FOTOD I Ülemiste tunnustas aasta parimaid kauplusi
FOTOD I Ülemiste tunnustas aasta parimaid kauplusi

FOTOD I Ülemiste tunnustas aasta parimaid kauplusi

Ülemiste keskus autasustas kaupluseid ja nende töötajaid, parima poe tiitliga pärjati sel aastal Goldtime.

Võitjad selgusid kümne kriteeriumi alusel. Kõige suurema kaaluga olid teenindusmonitooringu tulemused, lisaks arvestati käibekasvu, kampaaniatest ja keskuse üritustest osavõtmist, head koostööd keskusega ja muid aspekte. Goldtime’ile kingiti 5000-eurone reisivautšer, II koha pälvinud kulla- ja ehtepood Diamande sai auhinnaks 2000-eurose ja III koha saavutanud Brain Games 1000-eurose reisivautšeri.

Goldtime’i juhataja Katrin Mulla emotsioonid olid ülevoolavalt õnnelikud. “Minu jaoks on see auhind väga oluline, sest me teeme kogu tiimiga oma tööd suure südame ja kirega. See pole lihtsat karikas, vaid suur tunnustus südamega tehtud töö eest!” ütles Muld. “See on maailma ilusaim töö, sest me saame inimesi teha iga päev õnnelikuks,” lisas ta.

Goldtime’i juhi Indrek Petersoni sõnul on see samuti suur tunnustus kogu ettevõttele. “Olla võitja Eesti suurimas kaubanduskeskuses on suur väljakutse! On hea tõdeda, et ettevõtte eesmärgid ja panus teeninduskultuuri tõstmiseks ning positiivselt kvaliteetse ostukeskkonna loomisel on täitunud. Oleme uhked,” lausus Peterson.

Töötajate kaasamine, motiveerimine ja heaolu on Ülemiste jaoks tähtsal kohal – ilma tublide kauplusepidajateta ei sujuks ka keskuse tegemised nii ladusalt. “2021. aasta oli keeruline, kuid usume, et üheskoos väljume sellest olukorrast vaid tugevamana. Sellised toredad, kuid viimasel ajal paraku väga harvad koosviibimised annavad meile võimaluse tunnustada neid, kes on möödunud aastal oma tegudega positiivselt silma paistnud,” sõnas Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits.

Fotod: Marek Metslaid

Meelelahutuslik õhtu möödus Eero Reinu juhtimisel. Lavale astusid superstaarisaate võitja Alika Milova ja ansambel Legend koosseisus Marvi Vallaste, Rolf Roosalu ja Lauri Pihlapiga. Külalisi kostitas kohapeal Tervise Catering, kes kattis lauad maitsvate ja tervislike roogadega.

Lisaks konkursi üldvõitjatele tunnustati ka parimaid kaheksas erinevas kaubakategoorias, kus tänavu teenisid auhinna välja järgmised kauplused:

  • Parim riidekauplus: FOSP
  • Parim jalatsi- ja kotikauplus: Skechers
  • Parim spordi- ja hobikauplus: Brain Games
  • Parim ilu- ja tervisekauplus: Goldtime
  • Parim teenus ja meelelahutus: Gym!
  • Parim toitlustaja: Coffee In
  • Parim toidukauplus: Gurman’s tee- ja kohvipood
  • Parim kodu- ja tehnikakauplus: Alandeko