Avaleht Teenus Nutitelefone kiirremontiv ettevõte avas Eestis järjekordse poe
Nutitelefone kiirremontiv ettevõte avas Eestis järjekordse poe

Nutitelefone kiirremontiv ettevõte avas Eestis järjekordse poe

Nutitelefoni kiirremonti pakkuv Soome päritoluga Fonum avas Eestis juba kolmanda poe, seekord T1-s.

Kui mobiiliga peaks midagi juhtuma, peab telefon tihti pikalt paranduses viibima, mõnikord nädalaid ja halvemal juhul koguni kuid. Fonumis remonditakse 80 protsenti enim levinud riketest ja hooldustööd tehakse tunniga.

Fonumi hoolduskeskuse juht Ivar Tennokese kinnitab, et T1 esindus on sama võimekas kui Kristiine ja Tartu omad.  Kõigile suurematele brändidele, nagu Apple, Xiaomi, Huawei ja Samsung, pakutakse kiiret aku- või ekraanivahetust. Soovi korral saavad remonditud ka vähem levinud seadmed. Kõikidele Fonumis tehtud töödele antakse aastane garantii.

Viimase kolme kuu jooksul on Eesti Fonumites teostatud üle 1700 remondi. Peamiselt on selleks ekraani-, korpuse- ja akuvahetus. Enamasti vahetatakse ekraane Samsung S8 ja S8+, Apple Iphone SE, 7 ja 6s mudelitel. Korpusi või telefoni tagumist kaant vahetatakse peamiselt ainult Samsungidel: S8, S8+, S9, S9+ ja A8, aga ka Iphone 7. Akuvahetuses domineerib peamiselt Iphone eelnevalt mainitud mudelitega.

Fonumis tehakse kõikvõimalikke varuosadevahetusi, kaitseklaaside paigaldamist ja aidatakse ka võimalusel tarkvaraprobleemide lahendamisel. „On olnud juhuseid, kui seade on jäänud auto alla või kukkunud järve põhja, kuid need on pigem harvad juhused,“ lisab Tennokese.

„Eestis kiireima nutihoolduse pakkumine on klientide jaoks väga hinnatud teenus,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.