Avaleht Tunnustus FOTOD I sTARTUp Day festival pälvis Euroopa Komisjonilt olulise tunnustuse
FOTOD I sTARTUp Day festival pälvis Euroopa Komisjonilt olulise tunnustuse

FOTOD I sTARTUp Day festival pälvis Euroopa Komisjonilt olulise tunnustuse

sTARTUp Day ärifestival valiti Euroopa ettevõtluse edendamise konkursil kolme parima ettevõtluse rahvusvahelistumist toetava projekti hulka Euroopas. Konkurssi korraldab Euroopa Komisjon ning parimaid tunnustati 29. novembril Prahas toimunud auhinnatseremoonial.

Foto: sTARTUp Day

sTARTUp Day festival jõudis konkursi finaali ettevõtluse rahvusvahelistumise toetamise kategoorias. Kategoorias tunnustatakse algatusi, mis julgustavad ettevõtteid, eriti väikseid ja keskmise suurusega ettevõtteid, saama suuremat kasu Euroopa Liidu ja välisturgude pakutavatest võimalustest. Lisaks sTARTUp Dayle pääsesid kolme finalisti hulka tervisetehnoloogia iduettevõtete võrgustik HealthTech Nordic Rootsist ning Ukraina riiklik ettevõtluse ja ekspordiarenduse programm Diia.Business, mis kuulutati ka kategooria võitjaks.

Foto: sTARTUp Day

sTARTUp Day peakorraldaja Mart Lättekivi sõnul on festivali jaoks tegu suure tunnustusega. “sTARTUp Day suur missioon on olnud kanda Tartu maailmakaardile startup-pealinnana. Mul on väga hea meel, et meie kuue aasta jooksul tehtud suur töö on rahvusvaheliselt silma paistnud ja pälvinud Euroopa tasandil kõrge tunnustuse. Minu sügav kummardus läheb tiimile ja meie Tartu kogukonnale.”

Vaata galeriid!