1. Avaleht
  2. Hea Eesti asi
  3. Tartu ettevõte KIUD Packaging võitis Ajujahi
Tartu ettevõte KIUD Packaging võitis Ajujahi

Tartu ettevõte KIUD Packaging võitis Ajujahi

Eesti tuntuim kiirendiprogramm Ajujaht toimus tänavu juba 16. korda ning 30 000 euro suuruse peaauhinna tõi võitjana koju tekstiilijääkidest pakendeid tootev Tartu ettevõte KIUD Packaging.

Foto: Kretel Kuusk

30. novembril toimunud finaalsaates selgus kolme finalisti paremusjärjestus. Esimese koha, 30 000 euro suuruse peaauhinna ning Tartu linna eriauhinna väärtuses 5000 eurot võitis saates tugevalt esinenud ning äriliselt arenenud KIUD Packaging tiim.

Ettevõtte tegevjuht Kaie Kaas-Ojavere on ettevõtte kasvu osas positiivselt meelestatud. “Oleme saate vältel kasvatanud käivet 10 000 eurolt 75 000 euroni, kuid oleme seisus, kus me vajame eskaleerimiseks raha ning tiimi lisaks müügiinimest. Me usume, et tõstame vajaliku raha ning saame vajalikud toetused, sest tekstiilijäätmed ja e-kaubanduses kasvav pakendite hulk on meid kõiki puudutav probleem ning KIUD lahendusest võidavad tegelikult kõik,” ütles Kaas-Ojavere ambitsioonikalt.

Tekstiilijäätmed ja e-kaubanduses kasvav pakendite hulk on meid kõiki puudutav probleem ning KIUD lahendusest võidavad tegelikult kõik.

Lisaks üldvõidule andis Tartu abilinnapea Raimond Tamm KIUD asutajatele Kaie Kaas-Ojaverele ja Liis Tiisveltile üle Tartu eriauhinna. “Meil on äärmiselt hea meel näha, et üle pika aja tuli Ajujahi võit Tartusse. KIUD tiim teeb meeletult olulist tööd ja seda soovime ka Tartu linna poolt tunnustada, palju õnne!” ütles Tamm.

  • Teise koha võitis fermenteeritud karastusjooke tootev RawEdge ning kolmanda koha saavutas ümberõppeplatvormi arendav Cerebrum Hub.
Head Uudised GoodNews