Avaleht Majandus ÄGE PRAKTIKAKOHT! Tele2 juht pakub Eesti ägedaimat praktikakohta
ÄGE PRAKTIKAKOHT! Tele2 juht pakub Eesti ägedaimat praktikakohta

ÄGE PRAKTIKAKOHT! Tele2 juht pakub Eesti ägedaimat praktikakohta

Argo VikerbauTele2 Eesti tegevjuht Argo Virkebau otsib enda kõrvale praktikale noort visionääri, kes kaasatakse ettevõtte rahvusvahelisse juhtimisse, lennutatakse õppe- ja tööreisidele üle Euroopa ning erivisiidile Silicon Valleysse tutvuma maailmakuulsate tehnoloogiaettevõtetega.

Tele2 juhi Argo Virkebau sõnul otsib ta aastaks personaalsele praktikale juhiomadustega noort inimest, kellel on ambitsioon saada tulevaseks tippjuhiks või kasvõi tema mantlipärijaks.

“See ei ole tavaline praktika, vaid strateegilisel tasemel töö. Praktikant hakkab meie majas vedama vastutusrikkaid projekte ning osalema ettevõtte juhtimises ja strateegia kujundamises nii Eestis kui Tele2 teistes tegevusriikides,” rääkis Virkebau ja lisas, et sellisel tasemel ning boonustega praktikat ei paku ükski teine kohalik ettevõte.

“Ma ei otsi kõrvaltvaatajat, vaid noort ja talendikat ideede generaatorit, kes toob ettevõttesse värskeid mõtteid ning lähenemisi. Vastutasuks pakun personaalset arenguprogrammi, vinget rahvusvahelise koostöö ja juhtimiskogemust. Sisuliselt on see võimalus aastad karjääriredelil vahele jätta ning liftiga otse tippu sõita,” ütles Virkebau.

Tegevjuhi praktikanti ootavad töö- ja õppereisid Tele2 Euroopa üheksas tegevusriigis ning praktika lõpus lähetatakse ta USA-sse kohtuma ja kontakte looma Silicon Valley tehnoloogiatähtede Skype’i, Microsofti, Twilio ning Alchemisti juhtidega.

Ettevõte ootab tegevjuhi praktikale kandideerima peamiselt viimase aasta tudengeid või noori, kes on paar aastat tagasi ülikooli lõpetanud. Tööd saab teha osalise või täiskoormusega. Praktika on tasustatud ja programmi lõppedes teeb Tele2 praktikandile tööpakkumise.

Loe lähemalt ja lae üles oma videotutvustus: www.tele2.ee/praktika.

Vaata praktikat tutvustavat videot!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga