Avaleht Toode Alma piimapakend õpetab pühade puhul Eesti Vabariigi ajalugu ja hümni
Alma piimapakend õpetab pühade puhul Eesti Vabariigi ajalugu ja hümni

Alma piimapakend õpetab pühade puhul Eesti Vabariigi ajalugu ja hümni

Alma_vabariigi_piimadVabariigi aastapäeva puhul saavad Alma piimapakendid spetsiaalse pühadekujunduse – 2,5% piima pakenditele on märgitud olulisimad kuupäevad Eesti Vabariigi ajaloos ning 3,5% piima pakendile on kantud Eesti hümni sõnad.

„Otsustasime anda Alma piimapakile pühade ajaks infokandja rolli ja tuletada eestimaalastele meelde olulisi fakte Eesti Vabariigi kohta – et tähtsaimad isamaa-teemalised teadmised oleksid inimeste jaoks sama loomulikud kui piimapakk meie toidulaual,“ ütles Valio Eesti turundusdirektor Krista Kalbin.

„Kõik me heiskame Vabariigi aastapäeval lipu, kuid mitte kõik ei tea, kuna sinimustvalgest üldse riigilipp sai. Enamik meist laulab pidulikel puhkudel hümni, kuid paljud ei tea, millal see laul meie hümnina kasutusele võeti. Loodetavasti pakub pühadekujundus elevust ka pere väiksematele liikmetele, kes õpivad koolis elementaarseid fakte Eesti ajaloost ja hümni sõnu ning saavad neid oskusi ja teadmisi iga päev piimapaki abil korrata või koguni oma vanematele teadmistekontrolli tegemiseks kasutada,“ rääkis Kalbin.

Alma piimapakendite isamaalise kujundusega rõhutab Valio ühtlasi oma piimatoodete päritolu – Alma puhast piima valmistatakse Kesk- ja Lõuna-Eesti parimate farmide toorpiimast.

Valio Eesti on üks suurimaid kohalikke piimatööstusettevõtteid, mille tooted on müügil ka Lätis, Leedus, Venemaal, Itaalias, Rootsis ja Ameerika Ühendriikides. Rohkem kui 360 töötajaga Valio Eesti on juhtivaid kohalikke toorpiima kokkuostjaid, piimatoodete, sh juustude, eksportijaid ning Võru ja Laeva üks suurimaid tööandjaid. Ettevõtte tootevalikust leiab igapäevaseid, aga ka funktsionaalseid piimatooteid, mille aluseks on Valio rahvusvahelise kontserni teaduslikud uuringud ja uued tootmismeetodid. Valios läbi viidud teadustööd on hinnatud ka Nobeli preemiaga.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga