Avaleht Majandus Ärifestival toob sel nädalal Tartusse 4100 külastajat
Ärifestival toob sel nädalal Tartusse 4100 külastajat

Ärifestival toob sel nädalal Tartusse 4100 külastajat

Täna algas Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day, mis kestab kuni 31. jaanuarini Tartus TÜ Spordihoones. Festivalile on juba registreerunud 4100 külastajat ning see number kasvab veelgi.

Festivali esimesel päeval leiavad aset 20 kõrvalüritust ning 30.-31. jaanuaril jagavad oma teadmisi üle 120 esineja, kellest pea pooled on välismaalased 13st erinevast riigist. Näiteks räägib laval Andres Schabelman, kes oli üks esimesest 30st Airbnb töötajast ning kes hetkel vastutab maailma suurima vabakutseliste portaali Fiverr globaalse laienemise eest. Veel astub lavale Hermione Way, kes on endine tutvumisrakenduse Tinder Euroopa kommunikatsioonijuht.

Neljapäeva hommikul avalikustatakse ka Tartu Targa Linna kogutud andmed Metallica kontserdist, mis toimus eelmise aasta suvel Tartus. Näiteks jälgiti külastajate mobiilset positsioneerimisest, kaardimakseid, mõõdeti õhukvaliteeti ning rattaringluse liikumist.

Kuigi festivali nimest võib välja lugeda, et see on suunatud iduettevõtetele, on programmi koostamisel silmas peetud võimalikult palju huvigruppe. Näiteks on tippjuhtidele kokku pandud eraldi neile suunatud programm ning investoritele oma üritus. Festivali programmis on pea 20 erinevat alateemat – alustades kosmosetehnoloogiast lõpetades ettevõtte asutaja psühholoogiaga. sTARTUp Day on koht, kus kohtuvad iduettevõtete alustajad, investorid, juhid, maailmatasemel eksperdid ja meedia, et inspireerida inimesi ja julgustada neid oma unistuste poole pürgima.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga