Avaleht Toode EESTI PARIM TOIDUAINE! Eesti tippjuhid annavad toidukonkursil oma lemmikule eripreemia
EESTI PARIM TOIDUAINE! Eesti tippjuhid annavad toidukonkursil oma lemmikule eripreemia

EESTI PARIM TOIDUAINE! Eesti tippjuhid annavad toidukonkursil oma lemmikule eripreemia

Peeter Raudsepp
Peeter Raudsepp

Tänavusel Eesti Parima Toiduaine konkursil koguneb toidutooteid hindama ka Eesti edukate ettevõtete juhtidest koosnev erižürii, kelle lemmik pärjatakse tiitliga Tippjuhtide Lemmik 2016.

Tippjuhtide žürii koosseisu kuuluvad viis erinevates sektorites tegutsevat eksperti – bussifirma Sebe omanik Hugo Osula, rõivakaubandusettevõtte Baltika brändingu ja jaekontseptsioonide arendusdirektor Maire Milder, sisustusettevõtte Standard juhatuse liige Enn Veskimägi, desinfektsiooni-, puhastusvahendeid ja kosmeetikat tootva ettevõtte Chemi-Pharm juht ja omanik Ruth Oltjer ning Audi Eesti juht Peeter Raudsepp.

Maire Milder
Maire Milder

Toiduliidu juhi Sirje Potisepa sõnul ei ole head juhid silmapaistvad mitte ainult oma oskuse poolest juhtida suuremaid või väiksemaid organisatsioone ja nende meeskondi, aga ka seetõttu, et nad tunnevad ära idee, mille elluviimine tagab edu.

Hugo Osula Sebe
Hugo Osula Sebe

„Tänavuse erižürii liikmed annavad oma hinnangu toidutoodetele kui äriideedele – millise toote hea maitse, põnev kontseptsioon, käepärane pakend, tervislikkus ja muud näitajad on nende hinnangul piisavalt kõrged, et lüüa läbi nii koduturul kui ka eksporditurgudel,“ selgitas Potisepp.

Ruth Oltjer
Ruth Oltjer
Enn Veskimägi
Enn Veskimägi

Tippjuhtide erižürii koguneb 6. aprillil, et hinnata tooteid, mis kandideerivad Eesti Parima Toiduaine kuldmärgile – iga toidukategooria parimaid tooteid, mis on pälvinud eelnenud voorus hõbemärgi, mittealkohoolseid ja alkohoolseid jooke.

Samal päeval koguneb kuldmärkidele kandideerivaid tooteid hindama ka konkursi põhižürii, mida juhib Tartu Ülikooli arstiteaduskonna meditsiinilise biokeemia professor, meditsiinidoktor Mihkel Zilmer, ning meediažürii.

Toode, mille tippjuhtide viieliikmeline komisjon kõrgeimate punktidega pärjab, kuulutatakse välja 22. aprillil toimuval Eesti toiduainetööstuse X aastakonverentsil.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga